Castilla - Almeria 0:1

Nieudany początek roku dla Castilli

Castilla nie zdołała pokonać na własnym boisku Almerii. Goście dominowali od samego początku. Już w 10. minucie sędzia podyktował rzut karny po faulu De la Reda na Crusacie. Jednak strzał Michela z wapna wybronił Cobeno. Niestety po siedmiu minutach było już 1:0 dla gości po golu Crusata. Piłkarze Portugala próbowali szarpać, ale nie dane było im strzelić bramki. Co więcej, w 60. minucie sędzia mógł powinien podyktować rzut karny dla Castilli po faulu na Barralu, jednak nie zareagował. W końcówce było trochę nerwówki i czerwone kartki ujrzeli Rubena i Domingo. Tak więc Castilla traci kolejne punkty i traci silną pozycję w Segunda Division. Klikając w link znajdujący się poniżej, możecie zobaczyć tabelę Segunda, uzupełnioną przez dziobo.

0 – CASTILLA: Cobeńo; Palencia, Rubén, Arbeloa, Filipe; Jotha, De la Red (Ernesto min. 67), Javi García; Borja Valero (Adrián Martín min. 74), Jurado, Barral (Negredo min. 67).
1 – ALMERÍA: Valerio; Manolo, Carlos García, Acasiete, Domingo; Soriano, Galca, Lozano (Luna min. 61), Crusat (Vellisca min. 67); Ortiz, Michel (Francisco min.45).
Gol: 0-1, min. 17: Crusat
Sędzia: Clos Gómez. Żółte kartki Lozano i Domingo dwie (w konsekwencji czerwona w 91. minucie) oraz Filipe i Rubén swie (druga w 85. minucie).