4:2 na Bernabeu !!!

Wspaniały mecz w wykonaniu podopiecznych trenera Del Bosque.<br /> Niespodziewany początek...

Wspaniały mecz w wykonaniu podopiecznych trenera Del Bosque.
Niespodziewany początek zaskoczył prezesa Realu - Pereza, który dał wyraz swojemu niezadowoleniu. Po kwadransie Real przegrywał w Madrycie 0:2 !!! W 28 minucie zdołał strzelić gola kontaktowego Raul Bravo. Do przerwy 1:2.
Po przerwie gol w 65 minucie Helguery wyrównuje stan meczu. 5 minut później prawdziwa fiesta na Bernabeu ! Raul wyprowadza Real na prowadzenie 3:2! Formalności dopełnia Figo z rzutu karnego po faulu bramkarza (czerwona kartka) na Gutim. W bramce gości stanął w tym momencie Espinola, piłkarz z pola. To było w 90 minucie!
Świetny mecz, ze smutku w radość przenieśli nas dzisiaj "jugadores" Madrytu! Hala Madrid!