REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.06.12, godz. 21:35, Piwwwko / as.com, COPE

Courtois: Szatnia przyjmie Edena z otwartymi ramionami

Fot. Getty Images

Thibaut Courtois spotkał się z dziennikarzami w strefie mieszanej po wczorajszej wygranej reprezentacji Belgii ze Szkocją (3:0) w meczu 4. kolejki Grupy I eliminacji do EURO 2020. Bramkarz mówił o transferze Edena Hazarda do Realu Madryt i odniósł się do swojej roli w zespole w przyszłym sezonie. Przedstawiamy wybrane wypowiedzi Courtois.

– Jak zostanie przyjęty Hazard przez szatnię Realu Madryt? Jestem przekonany, że przywitają go z otwartymi ramionami. To bardzo przyjazna szatnia. Jestem pewien, że Eden poradzi sobie od pierwszego dnia.

– Czy wiedzieliśmy o transferze przed oficjalnym komunikatem? Ja tak. Wiedziałem o tym od rana, powiedział mi i jeszcze jednemu koledze. Wszystko było już dogadane między klubami, nie było tylko komunikatu. Eden był bardzo szczęśliwy.

– Czy Eden to lider, którego nam brakowało w tym sezonie? Cóż, myślę, że nie brakowało nam lidera. Sergio Ramos to wielki lider na boisku i w szatni, ale Eden to ktoś, kto będzie grał bardzo dobrze z przodu. Obrońcy może nie tyle będą się go bali, ale będą mieli do niego wielki szacunek, będą musieli podwajać krycie, co stworzy przestrzeń dla Karima, Jovicia i każdego, kto będzie grał z przodu. To nam się przyda. Eden wnosi asysty, zagrożenie, gole. Mam nadzieję, że to wszystko przyjdzie razem z nim.

– Czy w przyszłym sezonie będę pierwszym bramkarzem? Po to przyszedłem do Realu Madryt, ale mam ogromny szacunek do wszystkich, którzy tu będą. W tym roku nam nie wyszło i będziemy pracować, by się poprawić i ponownie dać radość naszym kibicom.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2019

Komentarze

2019.06.13, godz. 15:24, Kaka_nr_8
Cały czas ma wrażenie, że Courtois został ściągnięty tylko po to, żeby jako kolega Hazard przekonał go do transferu do Realu. Nie uważam, że to lepszy bramkarz niż Navas
2019.06.12, godz. 21:42, damcio145
Dobrze, że nie nogami, hehe.
2019.06.12, godz. 21:36, Felek7
No kto by się spodziewał XD

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama