Słaby mecz Jovicia, kompromitacja Serbii [VIDEO]

Demolka Ukrainy we Lwowie

Po transferze do Realu Madryt Lukę Jovicia czekają intensywne obowiązki reprezentacyjne. Zaczęły się jednak w najgorszy możliwy sposób. Serbia przegrała we Lwowie z Ukrainą aż 0:5, a nowy napastnik Realu Madryt zagrał bardzo słabo.

Serbowie nie zaczęli tego spotkania źle, ale po 26 minutach dwa ciosy zadał im Cyhankow. Gościom grało się znacznie trudniej, a do przerwy rezultat się już nie zmienił. Ukraina miała wszystkie karty po swojej stronie, a Serbia potrzebowała impulsu do remontady. Już na początku drugiej połowy jakiekolwiek argumenty zostały po raz kolejny wytrącone. W pierwszej minucie po wznowieniu Konoplanka podwyższył rezultat, a Serbia była już na łopatkach.

Jović po kiepskim meczu, w którym nie oddał nawet strzału, a większość podań była ze środka boiska przy wznawianiu gry, zszedł z boiska w 72. minucie. Ukraina ostatecznie popisała się manitą i nie powinno być w tym większego zaskoczenia. Była drużyną zdecydowanie lepszą, a Serbia oddała zaledwie jeden celny strzał. Początek eliminacji jest dla Jovicia i spółki bardzo trudny – po dwóch meczach mają jeden punkt i w poniedziałek zmierzą się u siebie z Litwą. Liderem grupy z siedmioma oczkami po trzech meczach jest Ukraina.