/ marca.com

Castilla - Lorca 1:2

Gorka de Carlos katem Castilli...

Niemiłą niespodziankę sprawili zawodnicy Realu Madryt Castilla. Podopieczni Juana Ramona Lopeza Caro przegrali u siebie 1:2 z Lorą. Obie bramki dla gości strzelił Gorka de Carlos.

W pierwszej połowie obaj beniaminkowie nie stworzyli zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Najlepszą okazję gospodarze stworzyli w 28 minucie lecz strzał Adriana Martina obronił Jaúregui. Lorca odpowiedział okazjami De Carlosa i Isaaca.

Druga połowa zaczęła się fatalnie dla naszej drużyny. W 49 minucie Gorka de Carlos wyprowadził gości na prowadzenie; błąd przy tej sytuacji popełnił stoper Castilli, Rubén. 3 minuty później znów Gorka dał znać o sobie, pokonując Codinę.

Castillę było stać tylko na honorową bramkę Roberto Soldado (czwarty gol w sezonie). Była to już 91 minuta i meczu i na nic więcej nie starczyło już czasu...

Castilla zajmuje - po 8 kolejkach - 18 miejsce w tabeli Segunda División.

REAL MADRYT CASTILLA - LORCA DCF 1:2 (Soldado 90+1 - Gorka de Carlos 49 i 52).
Castilla: Codina - Duque (60 Filipe), Rubén, Angelo, Agus; De la Red, Javi García (60 Barral); Balboa, Adrián Martín (46 Jurado), Borja Valero; Soldado. Trener: López Caro.
Lorca: Jaúregui - Castellanos, Robles, Ińaki Bea, Fernando Vega; Ramos, Xavi Moro, Isaac (66 Alexandre), Jorge Sánchez; Sava (71 Perona), De Carlos (82 Aguilar). Trener: Unay Emery.
Sędzia: Teixeira Vitenes. Żółte kartki: Barral - Ińaki Bea, Castellanos, Fernando Vega, Gorka de Carlos.
Stadion: Ciudad Deportiva de Valdebebas.
Widzów: 1 5000.
Mecz rozegrano w ramach 8 kolejki Segunda División.