REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.26, godz. 13:29, El Jarek / MARCA

Zidane nie bierze pod uwagę odejścia Ramosa

Fot. Getty Images

MARCA utrzymuje, że Sergio Ramos ma wątpliwości co do swojej przyszłości, ale dodaje, że klub jest pewny, iż odwróci odczucia zawodnika, a ten pozostanie w Realu Madryt. Królewscy w tym względzie mają mocno liczyć na Zinédine'a Zidane'a.

Dziennik twierdzi, że trener i kapitan odbyli w trakcie sezonu długą rozmowę. Zawodnik przedstawił swoje odczucia, wnioski i plany, w tym zaniepokojenie dotyczące motywacji czy potrzeb zespołu. Francuz miał na to zareagować pozytywnie i zapewnił Hiszpana, że będzie starał się stworzyć korzystne środowisko w drużynie także dla niego. Dla Zizou pozostanie Ramosa to podstawa. Obaj doskonale się rozumieją na boisku i poza nim, a szkoleniowiec w pełni ufa stoperowi, nie biorąc pod uwagę jego straty.

Gazeta informuje dzisiaj, że Ramos spotka się z Florentino Pérezem, gdy w czerwcu wróci z Miami. Sytuacja ma być jednak zdecydowanie mniej napięta niż w 2015 roku, gdy dopiero szczera rozmowa zawodnika z prezesem pozwoliła odblokować sytuację. W późniejszych wywiadach gracz przyznawał, że miał ofertę z Manchesteru United i zastanawiał się poważnie nad jej zaakceptowaniem. Teraz znowu patrzy na niego wiele klubów, ale dotychczas jedyne zapytanie do otoczenia gracza dotarło od klubu z Chin. Real Madryt jednak utrzymuje, że kapitan nigdzie się nie wybiera.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2019

Komentarze

2019.05.26, godz. 22:22, Francesco
@Darkness

Ramos był i jest największym madridismo z całego składu. Ramos jest dla mnie w tym momencie ostatnią taką "deską". A Ronaldo rzadko przejawiał takie przywiązanie do klubu jak robi to Ramos. Cały czas mam odrobinę wiary, że nie tylko pieniądze rządzą na tym świecie. Zaraz mi przytoczysz nazwiska porównywalne do Ramosa. Nie trudź się. Bo Ci którzy byli to klub ich wyrzucił, ale nie sami mieli chęci odejść. Taka jest różnica kolego.
2019.05.26, godz. 19:14, Su27
Z jednej strony rozumiałbym gdyby Ramos u schyłku kariery chciał spróbować czegoś nowego. Z drugiej trudno sobie wyobrazić Ramosa w innym klubie. Nawet jego głupie czerwone kartki, pyskowki etc tracą swe znaczenie jeśli weźmiemy pod uwagę że to bardzo dobry obrońca który strzelił jednocześnie najważniejsza bramkę w historii klubu.
2019.05.26, godz. 14:54, LaDroN17
nodac
Nie wierzę że nie jesteś trollem. tfu
2019.05.26, godz. 14:48, Babadook
nodac

Mordo, od kiedy masz konto?
2019.05.26, godz. 14:22, nodac
Jeśli chodzi o ten Real to wszyscy mogą odejść, nie kupiłbym koszulki żadnego z nich
2019.05.26, godz. 13:53, Darkness
@Francesco

Jak Ronaldo odszedł to też utraciłeś wiarę w piłkę nożną? Odchodzą i przychodzą to chyba normalne...
2019.05.26, godz. 13:50, dżankomuzykant
Zostanie. Mam nadzieję, że nawet do końca kariery. Chyba że będzie chciał grać do 40-stki i wyjedzie do Emiratów/Chin/USA.
2019.05.26, godz. 13:34, Francesco
Gdyby Ramos odszedł utraciłbym wiarę w piłkę nożną.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama