REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.26, godz. 10:03, Rauer / as.com

AS: Łunin zostanie w Realu Madryt

Fot. as.com

Andrij Łunin w przyszłym sezonie będzie grał w Realu Madryt. A przynajmniej będzie częścią pierwszego zespołu prowadzonego przez Zinédine'a Zidane'a. Jak dowiedział się dziennik AS, 20-letni ukraiński golkiper kilka dni temu w szatni Leganés, w którym spędził na wypożyczeniu ostatni sezon, miał dosyć jednoznacznie się określić w rozmowie z kolegami z zespołu: „Zostaję w Realu Madryt”. Początkowo Leganés liczyło na przedłużenie wypożyczenia na jeszcze jeden rok, ale decyzja Królewskich co do przyszłości Ukraińca ma być już podjęta.

Wciąż jednak nie wiadomo, jaką rolę w pierwszym zespole otrzymałby Łunin – jako zmiennik Thibaut Courtois czy jako trzeci bramkarz za Lucą Zidane'em. Teraz jednak priorytetem pozostaje zamknięcie tematu Keylora Navasa, który ma zmienić klub. Mimo wszystko Zidane poinformował już dyrekcję, że chciałby, aby Łunin dołączył do zespołu i przed podjęciem jakichkolwiek dalszych decyzji przepracował pełną pretemporadę. Jednak jak podkreśla AS, wszystko wskazuje na to, że przyszłość Ukraińca będzie na Santiago Bernabéu.

Przetarcie w Leganés
Real Madryt sprowadził Łunina rok temu za 8,5 miliona euro. Zdaniem skautów Królewskich ukraiński golkiper ma potencjał na to, aby w przyszłości stać się niekwestionowanym numerem jeden na bramce Realu Madryt. Według sztabu technicznego Leganés nie jest on jeszcze na to gotowy, ale jest już dużo bliżej poziomu Primera División niż było to jeszcze rok temu.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Przygotowania do sezonu 2019/20

Komentarze

2019.05.26, godz. 18:03, Egooo
Ten koleś robi miazgę i wali z liścia synka trenera który boi się piłki
2019.05.26, godz. 13:13, DurdenOrMaximus
Wolałbym, żeby został wypożyczony. Jaki jest sens kupować jednego z najbardziej perspektywicznych bramkarzy na świecie a potem skazywać na drugi sezon bez gry? Jeśli faktycznie dojdzie do reformy Pucharu Króla i zostaną zlikwidowane dwumecze aż do półfinału to okazje do gry dla Andrija można policzyć na palcach jednej ręki.
2019.05.26, godz. 12:44, Darkness
Łunin powinien zostać drugim bramkarzem, Luca nawet nie ma podjazdu do niego.
2019.05.26, godz. 11:08, maciek90ldz
Luca bna zapchajdziure a Łunin drugi bramkarz na początek pucharu króla.
2019.05.26, godz. 10:54, Tolek420
Jak AS pisze, że zostanie to znaczy, że będzie na odwrót.
2019.05.26, godz. 10:52, christo_ks
każdy kto może, niech zerknie na Ukrainę na naszych MŚ u20.
2019.05.26, godz. 10:51, christo_ks
Lunin tylko i wyłącznie jako 2 bramkarz.
Luca nie ma do niego podjazdu.
2019.05.26, godz. 10:51, RwaY
Dlaczego oni zawsze na 3 bramkarza biorą jakiś młodych zawodników którzy mają szansę jeszcze sporo się rozwinąć zamiast takiego 35 latka który już nie będzie narzekał na brak gry tylko w razie konieczności będzie w stanie wejść między słupki. Wziąć teraz takiego Lunina na trzeciego bramkarza gdzie drugim będzie prawdopodobnie Luca no a pierwszym Courtois z czego Belg będzie grał 2/3 spotkań w sezonie a drugi bramkarz od czasu do czasu do rotacji lub w pucharze króla a trzeci będzie grał w najlepszym przypadku jakieś 2-3 ostatnie mecze w lidze. Jak dla mnie to jest głupota
2019.05.26, godz. 10:23, rm_kai
Łunin to przekot jakich mało, oby został na rotacje lub odszedł na wypożyczenie gdzie zagrałby te 30 meczy w sezonie.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama