REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.24, godz. 19:42, Klatus / twitter.com, instagram.com, abc.com

Madridismo na mojej skórze”

Fot. Getty Images

Sergio Ramos może odejść z Realu Madryt – takie zaskakujące informacje podano w nocnym programie El Chiringuito. Po południu te doniesienia potwierdził również dziennik MARCA, który na dodatek zdradził, że kapitan Królewskich spotkał się już w tej sprawie z Florentino Pérezem i ponad dwa tygodnie temu oznajmił prezesowi, że poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością. O krok dalej poszedł AS, który zaczął nawet wymieniać kluby, do jakich może trafić Hiszpan i obrońców, którzy mogliby go zastąpić. Co jednak na to główny bohater tych historii?

Dokładnie dzisiaj mija pięć lat od pamiętnego finału w Lizbonie i choć Ramos przebywa obecnie na wakacjach, to postanowił zamieścić w mediach społecznościowych krótki filmik, na którym prezentuje swoją… wytatuowaną nogę. Widzimy na niej między innymi odrysowaną bramkę, która dawała remis w pamiętnym meczu z Atlético, napis Game Over czy trofeum za Ligę Mistrzów, a pod nim nazwy miast i lata, w których Królewscy zdobywali Puchar Europy. Stoper podpisał filmik w ten sposób: „Uwieczniona La Décima. Madridismo na mojej skórze. #HalaMadrid”.

Kibice i niektóre media interpretują ten wpis jako odpowiedź na dzisiejsze zamieszanie, jakie wywołały doniesienia większości hiszpańskich mediów. W klubowej telewizji pojawił się także wywiad (tłumaczenie pojawi się jeszcze dziś na portalu) z kapitanem, który wspominał zdobycie dziesiątego Pucharu Europy, a dziennik ABC uważa, że była to z kolei odpowiedź Realu Madryt na to, co mogliśmy przeczytać w prasie.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2019.05.24, godz. 23:10, VamosRM
Tak to właśnie wygląda, sztuczne kreowanie wiadości. Jalby nie było o czym pisać albo po prostu nie chce się im rzetelnie prasować i zdobywać informacji, po co skoro łatwiej można coś wymyślić samemu, a nuż trafią jedno na sto.
2019.05.24, godz. 22:40, yihad Mourinhista
każdy może odejść, pozostaje pytanie w jaki sposób to zrobi.
Czy tak jak Iker, będzie mówił jak to Real go potraktował za te lata, a Real dokładał się do jego kontraktu w Porto.
Czy tak jak CR7, tylnymi drzwiami uciekł od Péreza olewając Madridistas.
Jeśli odejdzie z klasą jak na cesarza przystało, ma prawo i chylę się w pas za to co zrobił w białej koszulce. 93!!!!!!!!
2019.05.24, godz. 20:10, Bigosmistrz
Ramos to juz odchodzi od 5 lat. A co roku konczy sie tak samo. Podwyzka i tyle w temacie.
2019.05.24, godz. 20:01, mikel888
Dokładnie.On nie może odejść.
2019.05.24, godz. 20:00, pixi
Każdy może odejść.
(problem może być z Bale'm)

2019.05.24, godz. 19:46, JadonSancho7
On nie może odejść

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama