/ LiveScore.com / as.com

Królewscy w eliminacjach MŚ

Piłkarze Realu strzelali gole dla swych reprezentacji

Oto krótkie podsumowanie występów piłkarzy Realu Madryt w zakończnonych właśnie eliminacjach do Mistrzostw Świata w Niemczech 2006.

Raúl - 73 minuty w wyjazdowym meczu z San Marino zakończonym zwycięstwem Hiszpanii 6:0. Niestety bez gola.

Iker Casillas - 90 minut w tym samym meczu. Praktycznie nie miał okazji się wykazać.

Sergio Ramos - również 90 minut w spotkaniu z San Marino i co cieszy - dwa gole.

Zidane - gol w meczu Francji z Cyprem zakończonym zwycięstwem Trójkolorowych 4:0

Ronaldo - gol w meczu Brazylia - Wenezuela (3:0)

Roberto Carlos - ten sam mecz i również gol

O pozostałych zawodnikach Realu, biorących udział w meczach swoich narodowych reprezentacji, agencje milczą.