REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.22, godz. 14:13, Mateo / as.com

Brandon Davies blisko Realu Madryt

Fot. as.com

Real Madryt już w najbliższym czasie może zamknąć transfer Brandona Daviesa z Žalgirisu. Jak informuje dziennik AS, negocjacje są już na bardzo zaawansowanym etapie, chociaż jeszcze nie dopięto wszystkich szczegółów. Amerykanin ma ciągle ważny kontrakt z obecnym klubem, ale klauzula odejścia jest przystępna, więc Litwini pogodzili się już ze stratą tego zawodnika. W związku z tym klub z Kowna ogłosił sprowadzenie Jocka Landale z Partizanu.

Brandonem Davisem interesuje się kilka zespołów. Największym zagrożeniem dla Realu Madryt jest ofensywa ze strony CSKA, w którym wielu zawodnikom kończą się kontrakty. Mowa tutaj o Hinesie, Hunterze, Clyburnie, Petersie, Antonowie, De Colo i Higginsie. Rosjanie dysponują budżetem podobnym do Królewskich, przekraczającym 36 milionów euro. Jednak mogą płacić wyższe pensje z powodu podatków, które są niższe niż w Hiszpanii.

Davies ma 27 lat, mierzy 208 centymetrów i gra na pozycji środkowego. Niedawno został wybrany do najlepszej piątki tego sezonu Euroligi. Jeśli Real Madryt doprowadziłby jego transfer do realizacji, wówczas mogłoby to oznaczać brak przedłużenia kontraktu z Ayónem. Umowa Meksykanina wygasa tego lata. Brandon w Žalgirisie zdobywał średnio 14,2 punktu w tym sezonie, notował 5,5 zbiórek i 2 asysty. Zaliczył wyraźny wzrost w porównaniu do poprzedniego sezonu, gdy średnio zdobywał 9,3 punktu, 3,5 zbiórek i 0,9 asyst. Amerykanin jest bardzo kompletnym graczem z dużym zasięgiem i dobrymi warunkami fizycznymi.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

2019.05.22, godz. 14:27, Junior93
Kurcze, w to lato i w przyszłe możemy pożegnać nasz trzon. Ayon, Llull, Reyes, Rudy, Carroll... Trzeba się wzmacniać
2019.05.22, godz. 14:24, chlebekf1
akurat w sam raz na taktykę ZZ wrzutka i ze łba do siaty
2019.05.22, godz. 14:20, Kamil_RMCF
Przy Tavarezie będzie mały ten olbrzym :)
2019.05.22, godz. 14:16, Conbla
Oby!!! Do stałych fragmentów taki olbrzym będzie jak znalazł

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama