REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.20, godz. 11:17, Mateo

Możliwi rywale Castilli w dzisiejszym losowaniu

Fot. RealMadryt.pl

Dzisiaj o godzinie 16:30 odbędzie się losowanie play-offów o awans do Segunda División. Weźmie w nich udział Castilla po wywalczeniu czwartego miejsca w grupie 1. Królewscy trafili na ścieżkę niemistrzowską i do gry w drugiej lidze potrzebują trzech zwycięskich dwumeczów. Droga jest zatem bardzo długa. W pierwszej rundzie podopieczni Manolo Díaza mogą trafić na jednego z trzech rywali, którzy w swoich grupach zajęli drugie miejsca. Mowa tutaj o Hérculesie, Logroñés i Cartagenie. Z Ponferradiną nie mogą zagrać, ponieważ byli z nią w jednej grupie w sezonie zasadniczym. Celem minimum na ten sezon był awans do play-offów. To udało się zrealizować. Teraz pora rozpocząć walkę o przepustkę do Segunda División.

Możliwi rywale Castilli w pierwszej rundzie:
Logroñés – klub z La Riojy zajął drugie miejsce w grupie 2., zdobywając 72 punkty. Logroñés musiało uznać wyższość Racingu Santander, który uzbierał o sześć oczek więcej. Mocnym punktem tej drużyny jest defensywa, ponieważ straciła zaledwie 22 gole w sezonie zasadniczym. Ofensywa już tak dobrze się nie spisuje, ale grała wystarczająco dobrze, by zająć drugie miejsce na podium.

Hércules – klub z regionu Walencji zajął drugie miejsce w grupie 3. Wystarczyło do tego 67 punktów. Gracze z Alicante przegrali rywalizację tylko z drużyną Atlético Baleares. Hércules, podobnie jak Logroñés, specjalizuje się w grze defensywnej. Stracili tylko 24 bramki, co było najlepszym wynikiem w ich grupie. Ofensywa za to mocno kuleje, ponieważ 36 strzelone gole to wynik mocno odstający od pozostałych drużyn z czołówki.

Cartagena – klub z regionu Murcji zajął drugie miejsce w grupie 4. Osiągnął to, zdobywając 75 punktów i do końca walcząc o pierwszą pozycję z Recreativo Huelva. Cartagena jest zespołem znakomicie czującym się w ataku. 62 zdobyte gole to wynik znakomity, najlepszy spośród wszystkich drużyn z grupy 4. Do tego obrona również stojąca na wysokim poziomie. Patrząc na dyspozycję z ostatnich tygodni oraz dorobek z całego sezonu, ten rywal byłby najtrudniejszym przeciwnikiem dla Castilli.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Real Madryt Castilla

Komentarze

2019.05.20, godz. 15:51, VamosRM
Vinícius w końcu zagra czy nie? Powołania na Copa America jednak nie dostał więc logistycznie i formalnie nie ma przeszkód.
2019.05.20, godz. 12:08, AdiMadridista
Przydałoby się w końcu awansować

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama