REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.20, godz. 13:56, Mateo / realmadrid.com

Laso: Jesteśmy dumni z Euroligi, którą rozegraliśmy

Fot. Planeta ACB

Trener Królewskich wziął udział w konferencji prasowej po wygranym meczu z Fenerbahçe. Był zadowolony z postawy drużyny i odniósł się do słów Reyesa, który skrytykował drużynę po spotkaniu z CSKA.

– Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie w większości aspektów i zademonstrowaliśmy, że byliśmy przygotowani na to wydarzenie. Jesteśmy dumni z Euroligi, którą rozegraliśmy. Na koniec mierzyliśmy się trudnym rywalem i dobrze do tego podeszliśmy. Jako trener jestem zadowolony, ponieważ odpowiedzieliśmy na skomplikowaną sytuację mentalnie i fizycznie. Wyjeżdżamy stąd z mieszanymi uczuciami, ale zawsze lepiej zakończyć rozgrywki zwycięstwem, chociaż to nie był ten mecz, w którym chcielibyśmy wystąpić.

– Ten mecz był dla mnie ważny. Trzy z czterech drużyn w Eurolidze wyjeżdżają stąd zdenerwowane i tylko jedna jest zadowolona. Musimy teraz myśleć o przyszłości. Jestem zadowolony, ponieważ zespół zademonstrował charakter. Z szacunku dla kibiców, rozgrywek i rywala musieliśmy wyjść na parkiet po zwycięstwo i drużyna spisała się bardzo dobrze.

– Rekord asyst Campazzo? On był niesamowity. Rozegrał znakomite spotkanie, był w stanie dyrygować wielką drużyną. Nadawał rytm w defensywie i był dla nas bardzo ważny. Jestem zadowolony z jego statystyk i, oczywiście, z liczby asyst, które zanotował, ponieważ świetnie prowadził zespół.

– Zostały nam dwa spotkania w sezonie zasadniczym Ligi Endesa i mamy w naszych rękach walkę o pierwsze miejsce. Trzeba wygrać oba te mecze, żeby sobie tę pozycje zagwarantować. Jednak zmierzymy się z zespołem, który wygrał Eurocup. Musimy ich pokonać we wtorek i później w niedzielę wygrać w San Sebastián. To normalne, że pojawiają się myśli o dalszej przyszłości, ale skupiamy się na wtorku. Musimy trzymać się codzienności. W meczu z Fenerbahçe dokonaliśmy rotacji, ponieważ mieliśmy w nogach piątkowe spotkanie.

Słowa Reyesa? Rozmawiam ze wszystkimi moimi zawodnikami i zawsze zostawiam im otwartą drogę do wypowiadania się. Reyes zagrał bardzo dobrze i nadawał rytm spotkaniu od samego początku. Jeśli ktoś chce, broni i docenia Reyesa, tym kimś jestem ja. Jest dla nas bardzo ważnym graczem. Minęły już lata z dobrymi i złymi chwilami, a on ciągle ma ambicję, żeby grać.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

2019.05.20, godz. 15:11, Królewski1902RM
Teraz spiąć poślady i walka w lidze z Barceloną.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama