REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.04.19, godz. 12:00, Mateo / as.com

Laso: Ten mecz będzie inny i musimy zagrać lepiej niż ostatnio

Fot. as.com

Trener Królewskich rozmawiał z dziennikarzami przed drugim starciem z Panathinaikosem w Eurolidze. Zapewnił, że dzisiejszy pojedynek będzie zupełnie inny od środowego.

– Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa w pierwszym meczu. To było bardzo zacięte spotkanie. Mieliśmy wrażenie, że gra jest wyrównana i sporo nas kosztowało przechylenie szali zwycięstwa na naszą korzyść. Rywale nie rezygnowali z walki i mieli momenty dużej skuteczności. Wypracowali sobie sześciopunktową przewagę, ale drużyna dobrze zareagowała.

– Trzeba poprawić pewne aspekty gry. Niektóre rzeczy robiliśmy dobrze, inne przeciętnie, a jeszcze inne źle. Właśnie nad tym musimy popracować. Zbiórki, obrona jeden na jednego, rytm i lepsza skuteczność rzutów za trzy punkty wymagają od nas poprawy, żebyśmy mogli wygrać. Ten mecz będzie inny i musimy zagrać lepiej niż w pierwszym spotkaniu. Zawodnicy są zmęczeni, ale oceniam ich pozytywnie.

– Przy Calathesie trzeba pamiętać, że nie można oddelegować jednego zawodnika do wyłączenia jednego gracza rywali, to musi być praca zespołowa. Calathes znakomicie rozgrywa, zdobywa punkty, asysty, a nawet zbiórki. Jeśli w pewien sposób on cię dobija, to znaczy, że coś robisz źle.

– Kontrowersje odnośnie sędziowania? Przepisy są, jakie są i sędziowie decydują, kiedy oglądają daną akcję, a kiedy nie. Kiedy widzę niesprawiedliwość, moim obowiązkiem jest powiedzenie tego arbitrom. Oni mogą popełniać błędy, tak samo jak trenerzy i zawodnicy. Niektórzy są zwolennikami Instant Replay, a inni nie, ponieważ wydłuża to spotkanie. Ja wolałbym, żeby sędziowie zawsze podejmowali poprawne decyzje, ale to jest niemożliwe.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama