REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.04.15, godz. 11:30, Mateo / realmadrid.com

Laso: Mecze z Panathinaikosem będą zupełnie inne

Fot. as.com

Szkoleniowiec Królewskich rozmawiał z dziennikarzami po wygranym meczu z Obradoiro. Był zadowolony z postawy podopiecznych w drugiej połowie spotkania.

– W drugiej połowie byliśmy skuteczniejsi, poprawiliśmy grę w defensywie i więcej biegaliśmy. Gratuluję drużynie, ponieważ była w stanie wiele rzeczy zrobić dobrze, wykorzystywać wolne przestrzenie, bloki i ciągłość. Jednak w Eurolidze starcia z Panathinaikosem będą zupełnie inne.

– Wiedzieliśmy, że Obradoiro otwiera grę, ma wysokich zawodników i dobrych strzelców. Byli skuteczni w pierwszej połowie, ale mimo wszystko miałem wrażenie, że rozgrywamy dobry mecz.

– W pierwszych dwóch kwartach rzucili nam jedenaście „trójek”. Jeśli trafiliby kolejne jedenaście, pobiliby rekord ACB, dlatego musieliśmy wykonać krok po przodu. W drugiej połowie było już inaczej.

– Chciałbym mieć Llulla do dyspozycji, to oczywiste, ale pozostali mają się dobrze. Drużyna ciągle się rozwija, mając za sobą około 60 meczów z wysokim procentem zwycięstw. Zaczyna się decydująca część sezonu i drużyna jest tego świadoma, jednak naszą pracą nie jest tylko to, co wydarzy się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Moim zdaniem zespół jest przygotowany do podjęcia wyzwania.

– Jestem bardzo zadowolony z Prepelicia. Gra na trudnej pozycji „jedynki” i „dwójki”. Dobrze trenuje i nigdy w niego nie wątpiliśmy. Odnośnie Campazzo jestem spokojny. Nie skupiam się na tym, żeby on grał dobrze, skupiam się na tym, żeby grał dobrze dla drużyny.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama