REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.04.14, godz. 19:29, El Jarek / MARCA

Bustinza: Real jest w sytuacji, do której nie jest przyzwyczajony

Fot. Getty Images

Unai Bustinza to drugi kapitan Leganés i jeden z odnośników zespołu Mauricio Pellegrino. Hiszpan przed jutrzejszym starciem z Realem Madryt udzielił wywiadu Marce. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi 27-latka z tej rozmowy.

– Nie wiem, czy to najlepszy moment na granie z Realem, ale my podchodzimy do meczu w dobrej sytuacji. Zdobyliśmy 7 z ostatnich 9 punktów, a zespół czuje się dobrze. Pokonaliśmy ich już na wyjeździe, a teraz chcemy zrobić to w domu. Oni są za to w sytuacji, do której nie są przyzwyczajeni. Zawsze walczą o tytuły, a teraz bardzo szybko zostali bez szans na cokolwiek. Wiemy jednak, że przyjeżdża Real, który jak zawsze wystawia graczy klasy światowej i to postawi nam wysokie wymagania przez 90 minut.

– Przejście na system 5-3-2? Możemy stwierdzić, że ten moment wyznaczył nową erę. Mieliśmy wielu nowych zawodników, nowy był też trener i potrzebowaliśmy czasu na dotarcie się. A po zmianie systemu wszystko zaczęło zaskakiwać i zaczęliśmy punktować. Teraz widać, że to jest plus dla całego zespołu.

Akcja z koszulkami? Fantastyczne zamieszanie! Zamieszanie dla klubu, a my cieszymy się z tej akcji i mamy chęci na zwycięstwo, by móc podarować te wszystkie koszulki naszym fanom. Ostatnie wyjazdy były doskonałe pod względem frekwencji i obyśmy mogli podarować ludziom taki prezent.

– Powrót Zidane'a odmienił Real? Zmieniła się sytuacja. Jasne jest, że to powrót trenera z historią, który stworzył tam już mistrzowską ekipę. Nowy szkoleniowiec to zawsze dobry wkład i po jego przyjściu znika jakiekolwiek odpuszczenie.

– Życzenia na mecz? W poprzednim sezonie strzeliłem Realowi gola, a w tym sezonie życzenie jest proste: wygrać.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2019.04.15, godz. 10:54, tytojestes
Niech ten koleżka nie będzie taki pewny że ta sytuacja jest beznadziejna faktycznie ten sezon stracony ale chyba zapomniał o 3 ligach mistrzów oni wszyscy się jeszcze przejadą na tych słowach :D

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama