REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.04.14, godz. 13:52, Mateo

Trudny wyjazd Castilli

Fot. RealMadryt.pl

W ostatnich jedenastu meczach Castilla zanotowała tylko jedną porażkę. Tak dobra seria przekłada się na wysokie trzecie miejsce w tabeli. Warto jednak dodać, że w tym czasie rezerwom przytrafiły się cztery remisy. Szczególnie szkoda podziału punktów przed tygodniem, gdy Królewscy na własnym stadionie byli zdecydowanie lepsi od Salamanki, atakowali całe spotkanie, ale nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść. Teraz czeka ich trudny wyjazd do Guijuelo, które ciągle aspiruje do podłączenia się do walki o czołową czwórkę.

We wczorajszych meczach zwycięstwo odniosła Ponferradina, spychając Castillę na czwarte miejsce. Podopieczni Manolo Díaza są zmuszeni odpowiedzieć wygraną, jeżeli chcą utrzymać się na ligowym podium. Jednak łatwo o to nie będzie, ponieważ Guijuelo na własnym stadionie czuje się znakomicie. Z szesnastu meczów u siebie przegrało zaledwie jeden. Tylko drużyna Unionistas Salamanca zdołała wywieźć komplet punktów z terenu Chacineros. Castilla postara się powtórzyć do osiągnięcie, co może się okazać kluczowe w walce o awans, w którą zaangażowanych jest wiele drużyn.

Cristo González w ostatnim czasie się przebudził i wrócił do walki o koronę króla strzelców. Obecnie zajmuje drugie miejsce ze stratą trzech trafień do Yuriego z Ponferradiny. Trafienia Cristo są bardzo cenne dla Królewskich, ponieważ pozostali ofensywni zawodnicy w ostatnim czasie mają problem z trafianiem do siatki. Stąd też się wzięły straty punktów i remisy w spotkaniach, które można było wygrać przy lepszej skuteczności. Do rozegrania pozostało już tylko sześć meczów, więc każdy punkt jest teraz bardzo cenny.

Mecz rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:00. Transmisję na żywo będzie można zobaczyć na Realmadrid TV.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Real Madryt Castilla

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama