REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.04.14, godz. 11:00, Mateo / realmadrid.com

Laso: Jeśli nie docenisz rywala, będziesz cierpiał

Fot. Planeta ACB

Trener Królewskich wypowiadał się dla klubowej strony internetowej na temat meczu z Obradoiro. Zapewnił, że drużyna będzie musiała się postarać, by pokonać Galisyjczyków.

– Jeśli nie docenisz odpowiednio rywala, później będziesz cierpiał. Musimy przywiązać dużą wagę do tego spotkania, ponieważ to jest najlepszy sposób do przygotowania się na przyszłość. Obradoiro jest dobrą drużyną, która potrafi stwarzać zagrożenie poprzez rzuty z dystansu. Mają silnych fizycznie zawodników, potrafiących jednocześnie świetnie rozgrywać piłkę. Są groźną ekipą, która rozgrywa znakomity sezon. Zmuszą nas do wykonania dużego wysiłku, jeśli chcemy wygrać.

– Drużyna ma się bardzo dobrze. W kadrze zmienimy Taylora za Ayóna z powodu problemów z plecami. Llull jest kontuzjowany, a odnośnie pozostałych zawodników decyzję podejmiemy przed meczem, ponieważ niektórzy skarżą się na drobne dolegliwości. To normalne na tym etapie sezonu. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia meczów, które mamy przed sobą. Teraz mogliśmy popracować przez tydzień, co nam wyszło na dobre, żeby przygotować się na nadchodzące wyzwania. Od tej chwili będziemy mieć do rozegrania wiele spotkań w krótkim czasie.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama