REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.03.15, godz. 10:55, Mateo / realmadrid.com

Laso: Zrealizowaliśmy cel, który postawiliśmy sobie na początku sezonu

Fot. as.com

Trener Królewskich udzielił po meczu z Chimkami krótkich wypowiedzi. Był zadowolony ze zwycięstwa i z osiągnięcia celu, jakim było wywalczenie sobie przewagi własnego parkietu w play-offach.

Pablo Laso
– Jestem zadowolony ze zwycięstwa. Byliśmy bardzo solidni w każdej sytuacji meczu, chociaż mieliśmy problem ze stratami, lecz jednocześnie potrafiliśmy kontrolować zbiórki. W ofensywie szukaliśmy najlepszych rozwiązań, dobrze rozgrywaliśmy piłkę i wypracowywaliśmy sobie otwarte pozycje do rzutów.

– Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz, ponieważ mierzyliśmy się z wielką drużyną, która może liczyć na znakomitych strzelców. Jednak od samego początku byliśmy bardzo skoncentrowani. Pracowaliśmy w każdej minucie i budowaliśmy sobie przewagę. Wywozimy stąd ważne zwycięstwo, które pozwoliło nam zagwarantować sobie przewagę własnego parkietu, czego chcieliśmy od początku sezonu. Zrealizowaliśmy ten cel. Jestem zadowolony, ponieważ nie jest łatwo pokonać taką drużynę jak Chimki.

Fabien Causeur
– Rozegraliśmy bardzo solidny mecz, pracując przez całe czterdzieści minut. Kluczowa była postawa w defensywie i przewaga w zbiórkach, co nam pozwoliło zdobyć wiele punktów z kontrataków. Zdobycie tylu punktów (Causeur uzbierał 22 – przyp. red.) dodaje ci pewności siebie, a osiągnięcie pułapu 100 punktów jako drużyna jest dużym osiągnięciem. Przewaga własnego parkietu jest owocem pracy przez cały sezon. To był jeden z celów w tym sezonie Euroligi.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama