REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2005.09.16, godz. 15:35, Sobek

RealMadryt.pl w ofensywie

Ostatni tydzień dla kibiców nie był przyjemny. Najpierw porażka z Celtą, później klęska w Lyonie, a do tego jeszcze zmienialiśmy serwer i nie obyło się bez utrudnień.

Na szczęście w końcu poradziliśmy sobie ze wszystkim problemami i może być już tylko lepiej. Jeszcze tylko dzisiaj mogą występować pojedyncze problemy z załadowaniem strony (błąd 404 - nie znaleziono strony) wynikające z uaktualniania się naszych domen. Jest to jednak sytuacja normalna w takich wypadkach. Miejmy nadzieję, że tak jak RealMadrid.pl zaczyna działać w pełni normalnie, tak też zespół Realu Madryt w najbliższej potyczce zaprezentuje zdecydowanie lepszą i szybszą - na miarę naszego nowego serwera ;) - grę.

Do przywrócenia pełnej działalności RealMadrid.pl zostały już nam praktycznie tylko drobnostki. Głównie chodzi o kodowanie znaków (w niektórych newsach zamiast polskich liter mogą się pojawić krzaczki) oraz pełne uruchomienie działu Gole AVI. Na serwerze załadowane są już bramki z lat 2004-2005. Na swoją kolej czeka już tylko sezon 2002/03.

Nowy serwer to jednak nie koniec niespodzianek tej jesieni! Zgodnie z obietnicą daną na 5. urodziny postaramy się jeszcze pod koniec września ruszyć ze sprzedażą e-maili w domenie @realmadrid.pl. 50-megabajtowe konto pocztowe będzie kosztować 25zł rocznie. Cena niektórym może wydać się za wysoka, ale niestety utrzymanie tak popularnego serwisu kosztuje. Każde konto to wasza cegiełka do rozwoju serwisu. Za pozyskane w ten sposób pieniądze będziemy mogli wykupić jeszcze lepszy serwer i ufundować więcej nagród w Typowaniach. Wszyscy zyskują. Wy - otrzymujecie świetny adres e-mail, my - rozwijamy serwis, aby był Wam jeszcze bardziej przyjazny.

To nie koniec. We wrześniu jeszcze 4 inne nowinki!

1) Relacje LIVE w komórce - absolutna nowość! Już w niedzielę przy okazji spotkania Espanyol Barcelona - Real Madryt uruchomimy relacje na żywo ze spotkań Realu dostępne przez WAP! Wystarczy posiadać telefon komórkowy z obsługą WAP-u, aby móc śledzić relację "minuta po minucie" (!) nie mając dostępu do komputera. Usługa będzie darmowa, a jedyny koszt to połączenie z internetem w Waszych komórkach. Ostatnio ceny lecą zdecydowanie w dół, więc kilkukrotne połączenie w celu sprawdzenia aktualnego wyniku oraz ostatnich wydarzeń na boisku nie powinno kosztowiać więcej niż kilkadziesiąt groszy. Szczegółowe informacje jak otworzyć live w komórce już jutro.

2) xhtml - Od kilku tygodni pracuję nad przeróbką całego serwisu pod xhtml. Jej głównym celem jest optymalizacja kodu źródłowego witryny. Brzmi to pewnie zbyt fachowo, ale krótko mówiąc chodzi o jeszcze większe przyśpieszenie działania strony oraz o bezproblemowe wyświetlanie witryny w przeglądarkach takich jak Opera czy Mozilla.

3) Kanał RSS - sporo osób o to się upomina, dlatego postanowiłem już nie zwlekać dłużej i uruchomimy go już przy okazji przejścia strony na xhtml. Kanał pomoże Wam być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dochodzącymi z obozu Realu Madryt.

4) Niespodzianka ;) - Premiera przy okazji przejścia na xhtml, bądź maksymalnie kilkanaście dni później. Krótko mówiąc - niedługo :)

Nie wspomniałem jeszcze o bardzo ważnej osobie. Pan Piotr Motyka przez ostatnie 2 lata wspierał nas swoimi funduszami opłacając z własnej kieszeni serwer. Niestety 24 miesiące w internecie to cała epoka. Mamy coraz więcej wejść na strone, a tym samym koszty utrzymania witryny rosną z miesiąca na miesiąc. Pan Motyka uznał w tym roku, że nie będzie w stanie nas już sponsorować. Musimy zacząć sami zarabiać na utrzymanie. Podziękujmy Panu Piotrowi, gdyż bez Jego pomocy byłoby nam bardzo ciężko utrzymać serwis!

Powyższe informacje udowadniają, że nie spoczniemy na laurach i staramy się cały czas rozwijać serwis. Mam nadzieję, że dzięki tym nowościom RealMadrid.pl pozostanie Waszym głównym źródłem informacji o klubie oraz kontaktów z innymi fanami Królewskich. Z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze i opinie!

REKLAMA

Komentarze

2011.02.03, godz. 21:00, rafi2965
ku*wa h*j p*zda c*pa j**ady kutasie
2011.02.03, godz. 21:00, rafi2965
h*j ci w dupe
2005.09.20, godz. 02:24, gigilatrottola
Przydałabysie reaktywacja "pilkarza miesiaca"
2005.09.17, godz. 20:58, k14zs
Dziękuję serdecznie Panu Piotrowi Motyce. Pana pomoc jest nieoceniona. Za co my-internauci jesteśmy Panu bardzo wdzięczni. Pragnę podziękować także całek redakcjii serwisu. Na prawdę odwalacie kawał dobrej roboty. Jesteście moim najlwpszym i niezastąpionym źródłem informacjii na temat ukochanego klubu. Dziękuję wam za waszą pracę i życzę powodzenia !!!
2005.09.17, godz. 19:05, *****
chciałbym żeby się dało na stronie oglądać wszystkie mecze realu... ;)
a przy okazji wejdzcie na mojego bloga www.realmadrytcf-pl.blog.onet.pl
2005.09.17, godz. 15:30, erkenbrandt
ja mam takie pytanie kiedy wreszcie coś sie ruszy w tym dziale Ultras?
2005.09.17, godz. 13:15, marki
teraz ładnie chodzi stronka :)

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nas



reklama