REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.02.10, godz. 10:52, Mateo / realmadrid.com

Laso: Ten mecz decyduje o układzie w tabeli

Fot. as.com

Trener Królewskich wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Baskonią z Lidze Endesa. Mówił o tym, że drużyna na razie nie myśli o Pucharze Króla, lecz skupia się na pojedynku z Baskami.

– Ten mecz jest wystarczająco ważny, że skupiamy się na nim, a nie na Pucharze Króla, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Starcie z Baskonia jest ważne w Lidze Endesa i trzeba umieć wyraźnie oddzielić rozgrywki. To spotkanie, które bezpośrednio decyduje o układzie w tabeli. Naprzeciw nas stanie wielka drużyna, dopiero po tym pojedynku skupimy się na Pucharze Króla.

– Czeka nas trudny i skomplikowany mecz w Lidze Endesa. Zmierzymy się z zespołem, który również znajduje się w czołówce tabeli. Baskonia to bardzo wymagający przeciwnik, który ma dobrych zawodników na wszystkich pozycjach. Mają dwóch uzupełniających się rozgrywających, świetnych strzelców i dwóch silnych skrzydłowych, którzy mogą rzucać lub tworzyć przestrzenie. Do tego należy dodać siłę ich środkowych. Mogą liczyć na dobrze skonstruowaną drużynę i zdajemy sobie sprawę, że do pokonania ich potrzebujemy znakomitego meczu.

– Ciągle brakuje nam Llulla i Thompkinsa, którzy nie będą mogli zagrać, a do tego Kuzmić nie jest zarejestrowany w rozgrywkach. Odnośnie pozostałej trzynastki podejmiemy decyzję dopiero przed meczem.

– Musimy zmienić czip. Przedwczoraj wróciliśmy z Moskwy po wyrównanym i zaciętym meczu. Teraz musimy szybko się pozbierać, przewrócić stronę i skupić się na meczu Baskonią.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama