REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.01.11, godz. 14:10, Mateo / realmadrid.com

Laso: To był jeden z naszych najlepszych meczów pod względem czytania gry

Fot. as.com

Trener Królewskich wziął udział w konferencji prasowej po meczu z Olympiakosem w Eurolidze. Był zadowolony z postawy zespołu i mówił o celu na dalszą część rozgrywek.

– Ofensywnie wykonaliśmy wielką pracę podczas czterdziestu minut. To był jeden z najlepszych meczów w sezonie pod względem czytania gry. Prawdopodobnie to było fundamentalne dla tego zwycięstwa. Dobrze rozgrywaliśmy piłkę, potrafiliśmy wchodzić pod kosz, udawały nam się dodatkowe podania, a nasza skuteczność była wysoka. Byliśmy w stanie wygrać wszystkie kwarty.

– Defensywnie popełniliśmy drobne błędy w pierwszej połowie, ale w drugiej graliśmy o wiele lepiej i zdominowaliśmy mecz. Początkowo w obronie mieliśmy pewne problemy, lecz później, dzięki znakomitej postawie Taylora, poprawiliśmy się. Podwójna kolejka w Eurolidze jest skomplikowana dla każdej drużyny, ale potrafiliśmy zagrać dobrą drugą połowę z Gran Canarią i bardzo kompletny mecz teraz.

– Nasz podstawowy cel, jakim jest miejsce w czołowej ósemce, jest coraz bliżej realizacji. Kolejnym będzie wyrobienie sobie przewagi własnego parkietu w play-offach. Sytuacja jest dobra, podwójne kolejki są bardzo ważne, a teraz wygraliśmy oba spotkania. Patrzymy w przyszłość z optymizmem, ale też ze świadomością, że każdy mecz w Eurolidze jest skomplikowany i trudny. Musimy dalej wygrywać, żeby zagwarantować sobie miejsce w play-offach.

– Nie miałem wątpliwości, że atmosfera na hali będzie niesamowita. Ludzie chcą oglądać drużynę rozgrywającą takie wielkie mecze. Odpowiedź Palacio była bardzo ważna, zawodnicy czuli wsparcie i dzięki temu tak dobrze wypadli. Mam nadzieję, że kibice wyszli z hali zadowoleni ze swojej drużyny.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama