REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.01.10, godz. 12:08, El Jarek / RealMadridTV, Onda Cero

Reguilón: Marcelo to wzór, nie podzielam krytykowania go

Fot. Getty Images

Sergio Reguilón po meczu pucharowym z Leganés pojawił się w strefie mieszanej. Przedstawiamy wypowiedzi Hiszpana dla dziennikarzy radiowych i telewizyjnych.

– Czuję się świetnie, szczególnie dzięki zwycięstwu. Bardzo ważne w takich dwumeczach jest zachowanie u siebie czystego konta i gdy tracisz takiego gola, ma on potem podwójne znaczenie. Jesteśmy więc bardzo zadowoleni z tego wyniku.

– Trener kazał zachować nam cierpliwość, spokojnie rozgrywając i szukając szansy na nadanie akcji wertykalności. Czuliśmy się dobrze i wiedzieliśmy, że w końcu wykorzystamy jakiś błąd rywala. Drużyna zagrała świetnie w ataku i obronie.

- Czy czuję się na siłach, by odebrać miejsce Marcelo? Czuję się na siłach, by codziennie pracować i robić to, co zechce trener. Czuję się dobrze i staram się dawać z siebie maksa, gdy wychodzę na boisko. O wstawieniu mnie decyduje jednak Solari i ja nie wchodzę w jego decyzje.

– Widzę, że dobry moment na wygryzienie Marcelo? Nie patrzę na to. Widzę za to ambicję u każdego, by grać w każdym meczu, bo tu wszyscy są wielkimi profesjonalistami. Wszyscy piłkarze chcą grać, ale decyzje podejmuje trener. Ja dopiero wchodzę do tego zespołu jako canterano i to na pewno nie są kwestie do komentowania dla mnie.

– Krytykowanie Marcelo jest poprawne? Nie wiem... To chyba nie jest pytanie do mnie [śmiech]. Czy podzielam tę krytykę? W ogóle, chyba oszaleliście, że podzielam takie opinie [śmiech]. Dla mnie Marcelo to wzór i trzeba czerpać z tego, kim jest i kim tu był. Byłem jego największym fanem od małego i pracowanie z nim każdego dnia to coś fantastycznego.

– Granie na skrzydle z Viníciusem? Świetnie się z nim gra: dajesz mu piłkę i niech wymyśla akcję [śmiech]. To młody chłopak, który może nam dawać bardzo dużo i to właśnie robi.

– Frekwencja na Santiago Bernabéu? Mecz o 21:30 w takiej temperaturze… Nie, żartuję [śmiech]. To zależy od meczów i sytuacji. Rozumiemy, że ludzie nie przychodzą z różnych powodów, chociaż my wolelibyśmy, żebyśmy wszyscy byli zjednoczeni. Kibice na kończu zawsze mają rację.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Copa del Rey 2018/19

Komentarze

2019.01.10, godz. 14:49, MrKrzysiek97
Musiał tak powiedzieć.
2019.01.10, godz. 14:40, redondo05
dni Marcello w realu są policzone
każda formułą kiedyś się wyczerpuje
po sezonie odejdzie do Juve
Ascharf wróci z BVB plus Requilion będą walczyć o sukcesje po nim
nie ma sensu wyzywać Marcello
więcej szacunku
zasłużył sobie na to przez te wszystkie lata
musimy umieć się żegnać z zawodnikami
dziękujemy za sukcesy i powodzenia na nowej drodze
2019.01.10, godz. 14:13, dexterro
jimmy144
W takim razie nie powinni podawać 99% wywiadów, a raczej rozmówek z piłkarzami. Poza tym co ma powiedzieć młody wchodzący do drużyny o jednej z najważniejszych postaci szatni, "Marcelo to leniwy knur i nie wiem, czemu Solari go wystawia"? Litości.
2019.01.10, godz. 13:53, lorddario
Powinien mieć pierwszy skład, do tej pory grał bardzo dobrze, a Marceli bardzo źle więc sprawa jest chyba jasna nie?
2019.01.10, godz. 13:27, polniak52
@DaniKabajos

100% racji
2019.01.10, godz. 13:17, Mallus18
kadra nie jest konkurencyjna... grają nazwiska.. a zmiennicy nawet jesli pokazuja sie z dobrej strony to i tak są odsyłani na ławkę
2019.01.10, godz. 13:15, Metatr0n666
Pytanie jak zagral... Moim zdaniem zagral dobrze wiec dlaczego przy tak slabym Marcelo chlopak nie dostaje wiecej szans?
I tu jest nasz problem
W kazdym meczy nasza 11 sklada sie przynajmniej z 3-4 bardzoooo slabej formie pilkarzy wiec jest jak jest
2019.01.10, godz. 12:29, jimmy144
Nie podzielam podawania takich bzdurnych wywiadów... kogo interesuje jego brak asertywności i to, że MUSIAŁ tak powiedzieć? Niech powie co naprawdę myśli... ale czekaj, czekaj, nie można przecież krytykować więc nie można mówić co się myśli, w ogóle co można...
2019.01.10, godz. 12:23, DaniKabajos
A co miał powiedzieć? "Tak, Marcelo zasłużył na krytykę, jest leniwy i zostawia hektary wolnej przestrzeni na swojej stronie. Ja tak nie robię, to ja powinienem grać."
No błagam was nie oczekujcie od piłkarzy takich wypowiedzi... Niepotrzebny kolejny rozłam w drużynie. Krytykować powinien Solari i wcale nie musi robić tego publicznie.
2019.01.10, godz. 12:18, HellrazorRM
Zgadzam się. Nikogo nie można krytykować. Szczególnie Marcelo.

XDDDDDDD

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama