REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.12.06, godz. 10:58, Klatus / as.com

Odmieniona Melilla

Fot. twitter.com

Piłkarze Melilli stawią się dzisiaj na Santiago Bernabéu z szerokimi uśmiechami na twarzy. Ich szanse na awans są mikroskopijne, niewielu też wierzy w to, aby trzecioligowiec mógł wywalczyć choćby remis, ale dla zawodników z Afryki liczy się to, że będą mogli postawić stopy na legendarnym stadionie i ponownie zmierzyć się z Realem Madryt.

Luis Miguel Carrión, trener gości, postanowił, że nagrodzi tych zawodników, którzy nie mieli okazji zmierzyć się z Królewskimi w pierwszym spotkaniu. Na murawie mamy więc zobaczyć choćby Pedro Moreno, który nie doczekał się jeszcze debiutu w tym sezonie. Może być to też kolejna okazja do pokazania się Yacine Qasmiemu, który jest wychowankiem PSG, choć akurat on zagrał w pierwszym meczu. Po jedenastogodzinnej podróży Melilla przybyła wczoraj do Madrytu w komplecie i ma prosty cel – pokazać się z dobrej strony całemu światu.

Zespół Carrióna jest w znacznie lepszej formie, niż był przed pierwszym spotkaniem, które zakończyło się dotkliwą porażką 0:4. Melilla wygrała pięć ostatnich meczów, w których zdobyła dziewięć bramek i straciła tylko jedną. To najlepsza passa klubu w historii, która pozwoliła na odzyskanie pozycji lidera w Segunda División B.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Copa del Rey 2018/19

Komentarze

2018.12.06, godz. 14:30, Tytanowy_Janusz
adrianluk
dzięki
2018.12.06, godz. 11:11, adrianluk
Melilla leży w Afryce. Jest hiszpańską eksklawą w Maroku
2018.12.06, godz. 11:07, Tytanowy_Janusz
Afryki ?

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama