REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.10.11, godz. 14:15, Piwwwko / realmadrid.com, Twitter

Oficjalny komunikat ws. powodzi na Majorce

Fot. wikimedia.org

„Real Madryt pragnie przekazać swoje kondolencje dla rodzin i przyjaciół ofiar powodzi, która nawiedziła Majorkę i solidaryzuje się ze wszystkimi poszkodowanymi”, czytamy w oficjalnym komunikacie, jaki ukazał się na oficjalnej stronie internetowej Królewskich.

Powódź na hiszpańskiej wyspie spowodowały ulewne deszcze (do 72 litrów na metr kwadratowy w ciągu godziny), które przeszły nad Majorką we wtorek. Gwardia Cywilna poinformowała, że wskutek powodzi życie straciło dziesięć osób, a 5-letnie dziecko uważa się za zaginione. Żywioł najbardziej dotknął rejony Sant Llorenç des Cardassar oraz S'illot.

Słowa wsparcia dla poszkodowanych przekazał również zawodnik Realu Madryt, Marco Asensio. „Witam wszystkich. Jako Majorkanin pragnę przekazać całą moją siłę i wsparcie dla ofiar powodzi na Majorce. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normalności jak najszybciej. Cała reprezentacja ściska was bardzo mocno z Cardiff”, wyznał Hiszpan.
REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2018.10.11, godz. 15:50, Peluquero
2 tygodnie temu byłem w tamtym rejonie i też chwilę kręcił niż, ale tragedii nie było...tam to są ulewy, jak takie mocno uwodnione chmury które zakumulują parę znam rozgrzanego morza przedrą się przez wzniesienia albo na nich zatrzymają, i powódź błyskawiczna idzie po nierównym terenie i najczęściej wyschniętej ziemi...straszne
2018.10.11, godz. 14:31, Ramosik94
A gdzie przelew?

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama