REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.10.10, godz. 16:05, El Jarek / walesonline.co.uk, bbc.com

Giggs: Bale nie zagra z Hiszpanią

Fot. Getty Images

W trakcie przerwy reprezentacyjnej uwaga kibiców skupia się na Valdebebas, gdzie o jak najszybsze powroty do gry walczą Marcelo, Carvajal, Isco i Benzema. W temacie kontuzji największe obawy istnieją jednak w związku z sytuacją Garetha Bale'a. Ryan Giggs dzisiaj w końcu wypowiedział się na temat gotowości atakującego do gry w jutrzejszym sparingu z Hiszpanią.

Przypomnijmy, że Walijczyk 11 dni temu nie wyszedł na drugą połowę meczu z Atlético przez ból mięśniowy. Z powodu zminimalizowania ryzyka nie poleciał do Moskwy, a następnie tym razem przez zmęczenie mięśniowe nie dograł spotkania z Deportivo Alavés. Mimo wszystko poleciał do Cardiff na zgrupowanie reprezentacji, gdzie na razie nie trenował. Dzisiaj selekcjoner przekazał, że atakujący nie zagra jutro z Hiszpanią.

– Jego występ stoi pod skrajnym znakiem zapytania. Ma małe zmęczenie mięśniowe po weekendzie. To nic poważnego, obserwujemy to dzień po dniu. Dajemy mu jednak szanse na grę we wtorek. Na teraz wynoszą one 50:50 – powiedział Giggs, który został zapytany wprost czy Bale jutro nie zagra. – Tak, nie zagra. Chcemy wszystkiego najlepszego dla Garetha, kadry i także Realu. Kilkanaście dni temu przeszedł badania w Realu, teraz przeprowadzono je ponownie. Na obu coś wyszło, ale zawsze coś wychodzi. Leczymy symptomy, ale to nic wielkiego. On czuje się dobrze, ale musimy rozważyć ryzyko. Sztab medyczny jest w stałym kontakcie z Realem, co ma miejsce w przypadku każdego klubu. Jestem pewien, że będzie gotowy na kolejny mecz w klubie. Ja nigdy nie byłem gotowy na 100%. Gdy masz te małe irytujące urazy, siedzi ci to w głowie dopóki nie poczujesz pewności na nowo, ale nie martwię się Garethem i on sam też się nie martwi. Powiedziałbym, że to coś niczego i po prostu nie podejmiemy ryzyka.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Mecze reprezentacyjne

Komentarze

2018.10.10, godz. 22:10, madridistaMB
ten grajek to samoistny mem
2018.10.10, godz. 18:05, MrKrzysiek97
Jak przychodził był jednym z najlepszych na swojej pozycji był talentem ciszyłem się z tego transferu ale jak widać nic z tego nie wyszło.
2018.10.10, godz. 16:57, zasacka86
Wiecie co, facet ma już 30stke. Jak tak ma wyglądać jego obecność u nas czyli standart w sezonie wizyta w Sanitasie czy gdzieś tam to bym po cichu go wyeksmitował . Licze że ( oby,ktokolwiek) go weźmie i coś na nim zarobimy. Kupić młodziaka na skrzydło jest tego mnóstwo i mamy swięty spokój a nie dwa ,trzy mecze i ałaaaa ,zmiana, prześwietlenie i.... wiadomo
2018.10.10, godz. 16:54, Bigosmistrz
I super ;D

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama