Oceny zawodników po meczu z CSKA

Jak grali nasi?

Real Madryt przegrał na wyjeździe z CSKA Moskwa 0:1. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich wystawili: Banan, El Jarek, Klatus, Leszczu, Mateo i Piwwwko. Autorem komentarzy jest Leszczu. Skala 1-6. W wystawianiu not udział wzięło także 587 użytkowników.

Nagrodę dla oceniających sponsorowaną przez sklep internetowy PodStadionem.pl – 50 złotych do wydania w tymże sklepie – wygrywa Kiepsky. Prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy ([email protected]).

Keylor Navas
Do niego akurat nie można mieć żadnych pretensji. Pozycja bramkarza wydaje się obecnie najlepiej obsadzoną w całej kadrze. Nie ponosi żadnej winy za straconego gola, a poza tym nie popełnił żadnego błędu. Inna sprawa, że zawodnicy CSKA oddali tylko trzy celne strzały.
Daniel Carvajal
Grał przeciętnie i nie wyróżniał się niczym w ofensywie, gdy trzeba było atakować. Nić porozumienia z Lucasem Vázquezem gdzieś zniknęła. W defensywie nie miał większych problemów, ale i trudno go za to chwalić. Zszedł jeszcze przed przerwą z powodu urazu.
Raphaël Varane
Gdyby był saperem i wczoraj po raz pierwszy miał pójść do pracy, byłby on zarazem jego ostatnim. Toni Kroos posadził go na minę, ale Francuz też nie spisał się dobrze. Był pasywny, dał się oszukać i zwyczajnie nie pomógł naprawić tego błędu. Mógł przesądzić o wyniku meczu, ale w końcówce uderzył głową obok bramki.
Nacho
Trzeci mecz z rzędu na trzeciej różnej pozycji. Na pewno nie był najgorszym obrońcą Królewskich, jednak nie był to też jego wieczór i zdarzało mu się zbyt łatwo przegrywać pojedynki z napastnikami Rosjan. Mimo wszystko na tle słabej drużyny nie wyróżniał się na minus.
Sergio Reguilón
Debiutował w barwach Realu Madryt w bardzo trudnym meczu, choć braku doświadczenia na takim poziomie nie było widać. Na pewno nie był najgorszym zawodnikiem Realu Madryt, choć na pewno jest nad czym pracować. Mógł zaliczyć asystę, ale po jego dośrodkowaniu i uderzeniu Benzemy piłka odbiła się od poprzeczki.
Toni Kroos
Zaskoczył chyba cały piłkarski świat podaniem do Nikoli Vlašicia. Takie błędy zdarzają mu się niezwykle rzadko, a drużyna zapłaciła za to maksymalną cenę. Dość szybko starał się wejść na wyższe obroty, ale z tego spotkania zapamiętamy przede wszystkim to katastrofalne zagranie do zawodnika CSKA…
Casemiro
Znów w wyprowadzeniu piłki wyglądał tak, jakby jego ojczyzną był Luksemburg, a nie Brazylia. Banalne błędy w rozegraniu skutkowały groźnymi atakami CSKA. Mimo wszystko był bliski trafienia, ale po jego uderzeniu futbolówka odbiła się od słupka. W drugiej połowie opuścił boisko, kiedy drużyna potrzebowała dokładności w środku pola.
Dani Ceballos
Jeszcze trzy dni przed potyczką z CSKA wyglądał bardzo świeżo i był najlepszym zawodnikiem z pola Królewskich w derbach Madrytu. Wczoraj wyglądał natomiast tak, jakby grał z dwukilogramowymi odważnikami na nogach. Brakowało mu mobilności, błysku i sprytu. To on dogrywał do Mariano, kiedy napastnik uderzył w słupek.
Lucas Vázquez
Po raz pierwszy w tym sezonie wybiegł w wyjściowej jedenastce i było widać, że nie brakuje mu ambicji w walce o zachowanie miejsca w składzie. Trudno jednak chwalić go za coś więcej. Biegał z przodu, biegał z tyłu, ale po raz kolejny brakowało mu umiejętności, by zrobić różnicę. Z jego szarpania prawą flanką niewiele wynikało i trudno dziwić się trenerowi, że zdjął go przed upływem 60 minut.
Karim Benzema
Sto minut, pięć strzałów, zero celnych, zero goli, zero podań kluczowych. Jakiekolwiek próby obrony jego występu nie mają żadnego sensu. Zagrał po prostu beznadziejnie. No i trafił w poprzeczkę.
Marco Asensio
Miał stawać się liderem, miał robić różnicę, tymczasem znowu byle iluzjonista potrafi sprawić, by po prostu zniknął. Zanotował kolejny słaby występ, w którym nie potrafił pokazać nawet ćwiartki swoich umiejętności.
Álvaro Odriozola
Niespodziewanie wszedł jeszcze w pierwszej połowie, ale i on niczym szczególnym się nie popisał. Był żywy, aktywny, pokazywał się do gry, ale niewiele z tego wynikało.
Luka Modrić
Miał odpoczywać, ale został awaryjnie poproszony o pomoc. Niestety zmęczenie chyba dało mu się we znaki, ponieważ w drugiej połowien nie potrafił zmienić oblicza spotkania. Wciąż czekamy na jego najlepszą wersję, a postawa Los Blancos sprawia, że coraz bardziej tęsknimy za jego optymalną dyspozycją.