REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.09.14, godz. 09:22, El Jarek / as.com, marca.com

Yeray: Nie będziemy poświęcać Bale'owi specjalnej uwagi

Fot. Getty Images

Yeray Álvarez w poprzednim sezonie po raz drugi wygrał z chorobą nowotworową. Wczoraj pojawił się na specjalnej uroczystości promującej współpracę Athleticu z browarem San Miguel. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi obrońcy dotyczące jutrzejszego starcia z Realem Madryt.

– Pracuję, by pokazać trenerowi, że mogę grać. Zawsze powtarzałem, że chcę odzyskać poziom z mojego pierwszego roku i chociaż wcześniej odczucia nie były w pełni dobre, to teraz widzę, że jestem na dobrej drodze. Gra na tym poziomie niesie ze sobą wielkie wymagania.

– Bale? Nie będziemy poświęcać mu specjalnej uwagi. Każdy musi odpowiadać za swoją strefę i krycie, broniąc niezależnie od tego, kto będzie na niego nacierać.

– Brak Cristiano? Na końcu on strzelał dla nich większość bramek i trzeba było na niego uważać, ale nie tylko na niego. Oni podchodzą w ataku wieloma zawodnikami. Bale, Asensio czy Benzema, czy ktokolwiek zagra, wymuszą na nas maksymalną koncentrację. To zawodnicy z najwyższego poziomu i każdy z nich może zdobyć bramkę.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2018.09.14, godz. 12:26, Szczepano
Chapeaus Baus Panie Yeray,piękna historia,ale mam nadzieję,że jutro Baskowie nie będą mieli powodów do świętowania! ;P Mam nadzieję, że maszyna Julena nie przestanie wygrywać, i jutro dołożymy kolejne cenne 3 punkty. Ciekawa kolejka ogólnie,Barcelona w San Sebastian może stracić punkty,choć RSSS nieco przerzedzony kontuzjami. Valencia,która jest na razie jednym z większych rozczarowań podejmuje zawsze groźny Betis.
2018.09.14, godz. 10:39, realfan4fun
I to jest zaleta posiadania drużyny, w której na każdym zawodniku trzeba się skupić tak samo, dzięki czemu taki Bale będzie miał więcej swobody. W poprzednich latach słowo drużyna sprowadzało się do 10 zawodników których celem jest wyłożenie piłki wielkiej gwieździe, bo jak nie strzelił gola to było mu smutno i nie miał "wsparcia" klubu
2018.09.14, godz. 10:21, MrKrzysiek97
Niech nie poświęcają to przynajmniej strzeli brameczke.
2018.09.14, godz. 10:03, MYSZa7
i cyk brameczka

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama