/ marca.com, FIFA.com

MŚ U-20: Argentyna - Hiszpania 3:1

Skończyły się MŚ w Holandii dla Juanfrana i jego kolegów...

Hiszpania żegna się z MŚ U-20. Podopieczni Inakiego Saeza przegrali w ćwierćfinale z Argentyną 1:3. Pomocnik Realu Madryt, Juanfran - najbardziej aktywny spośród Hiszpanów w pierwszej połowie meczu - przebywał na boisku w Enschede do 75. minuty. Albicelestes rozstrzygnęli spotkanie między 70. a 73. minutą. Bohaterem meczu był zawodnik FC Barcelona - Messi, który strzelił bramkę i asystował przy golu Obermana.

ARGENTYNA - HISZPANIA 3:1 (Zabaleta 18, Oberman 70, Messi 73 - Zapater 32).
Argentyna: Ustari - Barroso, Cabral, Paletta (90 Garay), Formica, Zabaleta, Torres, Archubi (63 Gago), Cardozo, Messi, Vitti (46 Oberman).
Hiszpania: Biel Ribas - Molinero, Alexis, Robuste, Zapater (83 Victor), Markel, Juanfran (75 Gavilan), Cesc, Silva, Llorente (75 Jona).
Sędziował: Benito Archundia (Meksyk).