REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2005.06.15, godz. 08:15, Airwolf / SkySports.com

Ujfalusi nic nie wie

Zgodnie z przewidywaniami, pogłoski o transferze Tomasa Ujfalusiego do Realu Madryt (o czym donosiliśmy tutaj), być może w miejsce Waltera Samuela, okazują się jedynie plotką. Zaprzeczył im sam piłkarz, zastrzegając jednak, iż gdyby Królewscy istotnie chcieli go sprowadzić, byłoby mu trudno odmówić.

Czeski stoper to jeden z mających największy wkład w utrzymanie się Fiorentiny w Serie A piłkarzy, a zarazem jeden z najlepszych obrońców ligi. Wydawało się więc, iż jeśli szefowie Realu chcieliby szukać następcy Samuela na Półwyspie Apenińskim, Ujfalusi byłby doskonałym rozwiązaniem. Niestety...

- Słyszałem takie plotki - stwierdził Czech. - Bardzo mi się podoba gra w Fiorentinie, ale byłbym głupcem mówiąc, że nie chciałbym grać w Madrycie. Nikt jednak ze mną oficjalnie na ten temat nie rozmawiał, więc i ja nie chcę o tym mówić. Wszystko należy do moich agentów, panów Paski i Laciny, którym całkowicie ufam.

Pavel Paska powiedział, iż zamierza porozmawiać z Emilio Butragueno, którego zna osobiście, aby dowiedzieć się, ile prawdy kryje się w pogłoskach o transferze jego klienta.

- Dopiero, gdy poznam fakty - zakończył, - będę mógł cokolwiek oświadczyć.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery - lato 2005

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama