/ marca.com

Real Madryt - Adecco Estudiantes 67:89 (1:1)

Słabiutko zaprezentowali się wczoraj podopieczni Maljkovicia...

Klęska. To słowo chyba dobrze podsumowuje to, co wydarzyło się wczoraj w Palau Vistalegre. Real Madryt został przed własną publicznością - szczególnie w pierwszej i drugiej kwarcie - zmieciony z powierzchni... parkietu przez Adecco Estudiantes. Wynik - 67:89 - mówi sam za siebie. Miejmy nadzieję, że jutro, w trzecim meczu, będzie lepiej. Tym razem gospodarzem będą podopieczni Pepu Hernandeza. Stan rywalizacji: 1:1.

W drugim półfinale bez niespodzianki. Tau Ceramica wygrała z Unicają 64:53 (w drugiej kwarcie koszykarze z Malagi zdobyli zaledwie 4 punkty...). Stan rywalizacji: 2:0.

Play-off Ligi ACB. ½ finału (2. mecz): REAL MADRYT - ADECCO ESTUDIANTES MADRYT 67:89 (14:26, 17:28, 16:116, 20:19). Real Madryt: Sonko (8), Bullock (11), Hamilton (10), Fotsis (-), Reyes (6); rezerowi: Gelabale (9), Bueno (4), Hervelle (6), Herreros (5), Larranaga (6), Burke (2). Trener: Božidar Maljković. Adecco Estudiantes: Rodriguez (11), Jimenez (14), Suarez (7), Patterson (4), Garces (5); rezerowi: Vidaurreta (10), Iturbe (11), Jasen (24), Azofra (2), Miso (-), Torres (-), Loncar (1). Trener: Pepu Hernandez.