/ as.com

Nacho przełamał złą passę

Real nie strzelał na Bernabéu w lidze od 9 grudnia

Nacho Fernández zdobył bramkę na 1:1 w meczu z Deportivo La Coruńa, dzięki czemu przełamał niekorzystną passę Realu Madryt, który od 260 minut nie potrafił strzelić gola w La Lidze na Estadio Santiago Bernabéu.

Przed dzisiejszym starciem z Galisyjczykami podopieczni Zinédine’a Zidane’a nie cieszyli się z bramki zdobytej w meczu ligowym przed własną publicznością od 9 grudnia i trafienia Achrafa na 5:0 w starciu z Sevillą.

W 32. minucie spotkania z Depor Nacho przełamał fatalną serię Królewskich, wykorzystując podanie z lewej strony od Marcelo. W 88. minucie stoper Los Blancos zdobył swoją drugą bramkę w meczu i ustalił wynik na 7:1. W bieżącym sezonie ligowym Nacho ma w dorobku trzy gole i wyprzedza w klasyfikacji najskuteczniejszych między innymi Karima Benzemę (dwa trafienia).