REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.12.02, godz. 23:24, Mateo

Kepa: To był bardzo wyrównany mecz

Fot. Getty Images

Kepa Arrizabalaga rozmawiał z dziennikarzami po zakończeniu spotkania z Realem Madryt. Powiedział, że mecz był bardzo wyrównany i podkreślił, że już w czwartek jego drużynę czeka kolejny ważny pojedynek. Jeśli chodzi o swoją przyszłość, Kepa nie chciał zdradzić żadnych szczegółów.

Co sądzisz o meczu?
Było to spotkanie jak zawsze tutaj, bardzo intensywne, trudne i wyrównane. Do tego padał deszcz i murawa była szybka. Myślę, że rozegraliśmy dobry mecz. Potrafiliśmy bronić i cierpieć, kiedy wymagała tego sytuacja, a końcówkę spotkania spędziliśmy w ich polu karnym.

Jak ocenisz grę Realu Madryt? W wielu momentach byli nieprecyzyjni. Czy to był owoc dużej intensywności ze strony obu drużyn?
To był bardzo wyrównany mecz. Kiedy gra się z taką intensywnością, to normalne, że drużyny mają gorszą precyzję i pojawia się więcej strat. Spotkanie było bardzo szybkie i fizyczne. Nie dało się cały czas grać bardzo dobrze.

Jaki ten mecz był dla ciebie? Pytam po pierwsze ze względu na kostkę, a po drugie ze względu na okoliczności. Te wszystkie okładki w gazetach, rozmowy na temat tego, czy przedłużysz kontrakt, czy może odejdziesz z klubu… Jak ty z tym żyjesz?
Staram się przyjmować to ze spokojem i naturalnością. Tak już jest w futbolu, każdego roku to się przytrafia wielu zawodnikom. Ja staram się skupiać na swojej pracy, treningach, pomaganiu drużynie, tak jak dzisiaj. Chcę dalej iść przed siebie.

Prezes powiedział, że nie wyznaczyli ci żadnej daty na przedłużenie kontraktu. Ty masz jakąś datę, do której chciałbyś mieć wszystko wyjaśnione, żeby nie było wokół ciebie takiego zamieszania?
Nie, ja jestem spokojny. Skupiam się na grze i cieszę się, gdy jestem na boisku, a to jest najważniejsze. W czwartek czeka nas kolejny ważny mecz. Musimy być zjednoczeni, żeby poprawić swoją sytuację, a do tego potrzebujemy wsparcia wszystkich.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2017/18

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama