Luxemburgo po meczu

Brazylijczyk chwali swoich piłkarzy

Analiza
"Sevilla rozpoczęła ten mecz od ostrych ataków, mocno przycisnęła. Jednak po 25 minutach Andaluzyjczycy zmniejszyli tempo i w końcu zaczęliśmy grać w piłkę. Druga połowa była inna, ponieważ obie ekipy musiały wygrać i walczyły o trzy punkty. Dlatego też widzieliśmy wiele sytuacji podbramkowych. Przy bramce na 2:2 byliśmy źle ustawieni, dlatego udało im się dośrodkować i Baptista w swoim stylu umieścił piłkę w bramce. Pierwsza połowa była dla Sevilli, druga była nasza. Zwycięstwo uciekło nam dwie minuty przed końcem meczu. Muszę jednak pochwalić moich piłkarzy, ponieważ walczyli oni do ostatniego gwizdka i nieszczęśliwie stracili dwa punkty."

La Liga
"Barcelona posiada wszystkie atuty, by zdobyć mistrzostwo. Ważne jest jednak, że odkąd zacząłem moją pracę, zaczęliśmy walczyć w lidze. Mieliśmy 13 punktów straty, potem zmniejszyliśmy przewagę i byliśmy bardzo blisko rywali. Wykonaliśmy dobrą robotę, trzeba w nas wierzyć."

Sevilla
"To świetna ekipa, posiadająca bardzo dobrych piłkarzy, którzy potrafią pokrzyżować czyjeś plany. Na przykład Jesus Navas to bardzo młody zawodnik, posiada dużo umiejętności i według mnie jest rewelacją ligi. Jest bardzo dobry, ma drybling, świetny strzał."

Fanom Królewskich nie pozostaje nic innego jak kibicować swoim ulubieńcom, którzy pod wodzą tak znakomitego trenera w przyszłym sezonie mogą osiągnąć bardzo wiele.