Beniaminek ogrywa Castillę

Rezerwy przegrały z Uniónem Adarve

Castilla, grająca przez 75 minut w dziesiątkę, przegrała z Uniónem Adarve 0:1. Niestety, znów duży wpływ na końcowy wynik miał sędzia, który niesłusznie wyrzucił z boiska Óscara. Królewscy dzisiaj zaprezentowali się lepiej niż w ostatnich meczach, ale dalej nie zdołali strzelić bramki. Passa bez zdobytego gola trwa już od 402 minut. Sytuacja drużyny robi się coraz gorsza, obecnie zajmuje piętnastą pozycję w tabeli. Santiago Solari nie może być pewny utrzymania posady trenera. Trzeba czekać na decyzję klubu.

Castilla dobrze weszła w mecz i już w 8. minucie mogła wyjść na prowadzenie, ale zabrakło precyzji przy ostatnim podaniu. Po upływie kwadransa sytuacja się skomplikowała. W walce o górną piłkę Óscar uderzył rywala łokciem, za co arbiter wyrzucił go z boiska. Wydaje się, że sędzia przesadził z reakcją. Mimo gry w osłabieniu, to Castilla dominowała. Znakomitą okazję miał Dani Gómez, ale Parra zdołał odpowiednio zareagować. Próbował również Javi Sánchez, lecz jego uderzenie z rzutu wolnego minimalnie minęło bramkę gospodarzy.

W drugiej połowie Castilla dalej prezentowała się bardzo dobrze. W 57. minucie Souza uderzył łokciem Franchu, ale w tym przypadku sędzia wyciągnął tylko żółty kartonik. Z rzutu wolnego strzelał Quezada, lecz Parra popisał się znakomitą interwencją. Bramkarz gospodarzy z najwyższym trudem obronił również dobitkę. Podopieczni Solariego cały czas naciskali, aż w końcu nadziali się na kontratak, po którym Unión wyszedł na prowadzenie. Chwilę później gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie, na szczęście Malote minimalnie się pomylił. Blancos rozpaczliwie próbowali doprowadzić do remisu, ale znacznie bliżej było do drugiej bramki gospodarzy.

Unión Adarve – Real Madryt Castilla 1:0 (0:0)
1:0 Fran García 73’ (asysta: Ángel Auńón)

Unión Adarve: Cristian Parra, Jesús Bernal, Cadete (More 46’), Álvaro Olmedo, Juanma Fernández, Carlos Garrido, Ricardo de Souza, Fran García (Víctor Gómez 86’), Gianni (Malote 48’), Ángel Auńón, Héctor Gómez.

Real Madryt Castilla: Javier Belman, Álex Martín, Javi Sánchez, Manu Hernando, Sergio Reguilón, Jaume Grau (Cristo González 80’), Óscar Rodríguez ( 15’), Franchu (Adrián Mancebo 88’), Luismi Quezada, Dani Gómez, Víctor Campuzano (Jaime Seoane 55’).