Real Zizou dobrze radzi sobie po przerwach na kadry

Pięć meczów i pięć zwycięstw

Real Madryt wraca do ligowego grania po przerwie na mecze reprezentacji. W sobotę Królewscy podejmą na Estadio Santiago Bernabéu Levante (13:00). Od czasu przyjścia na ławkę trenerską Zinédine’a Zidane’a Los Blancos bardzo dobrze radzą sobie w spotkaniach po przerwie na kadry.

Zizou musiał przygotować drużynę na pięć meczów, które odbyły się bezpośrednio po zgrupowaniach reprezentacji. Wszystkie zakończyły się zwycięstwami. Pierwsze miało miejsce w kwietniu 2016 roku, kiedy to Real ograł Barcelonę na Camp Nou po trafieniach Karima Benzemy i Cristiano Ronaldo.

W ubiegłym sezonie podopieczni Zidane’a wygrali cztery mecze po przerwie reprezentacyjnej. We wrześniu z Osasuną na Bernabéu (5:2), w październiku na wyjeździe z Betisem (6:1), w listopadzie na Calderon z Atlético (3:0) i w kwietniu u siebie z Deportivo Alavés (3:0).

Na oficjalnej stronie klubu możecie obejrzeć filmik z najładniejszymi bramkami Królewskich we wspomnianych spotkaniach.