Hiszpania U-21 nie daje szans Włochom

Mayoral z golem

Reprezentacja Hiszpanii do lat 21 wygrała wysoko z Włochami 3:0 w towarzyskim spotkaniu w Toledo. Podopieczni Celadesa nie dali żadnym szans gościom, a co ważniejsze jedną z bramek strzelił Borja Mayoral, który rozegrał dobry mecz. Niestety plac gry musiał opuścić Dani Ceballos, który był kapitanem La Rojy, ponieważ doznał lekkiego urazu kręgów szyjnych. Jak się okazało, kontuzja nie jest groźna.

Piłkarze Celadesa byli wyraźnie lepsi od Italii, co już w pierwszej połowie przełożyło się na dwubramkowe prowadzenie. Właśnie drugiego gola strzelił gracz Realu. Wychowanek Królewskich pewnie wykorzystał sytuację sam na sam. W drugiej połowie Włochów ostatecznie dobił jeszcze Meré.

Hiszpania U-21 – Włochy U-21 3:0 (2:0)
1:0 Merino 23'
2:0 Mayoral 45'
3:0 Meré 80'

Hiszpania U-21: Sivera (46' Unai Simón); Lirola (46' David Carmona), Núńez (46' Jorge Saénz), Meré, Aarón (46' Lato); Carlos Soler (46' Pablo Fornels), Merino (71' Alfonso), Rodrigo, Dani Ceballos (85' Brahim), Oyarzábal (79' Nahuel), Borja Mayoral (71' Marc Gual).

Włochy U-21: Scuffet; Calabria (86 'Palombi), Mancini, Bonifazi (75' Romagna), Pezzella; Orsolini (65' Adjapong), Mandragora (46' Murgia), Barella (75' Locatelli), Chiesa (86' Verde); Cutrone (86' Parigini), Cerri (46' Favilli).