Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Wygrane Realu i Barcelony to główne tematy na poniedziałkowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Mistrz nie traci rytmu” – Real został tymczasowym liderem po pewnej wygranej na Riazor. Bale zaliczył gola oraz asystę i podłączył się do dobrej dynamiki Królewskich. Ramos został wyrzucony i nie zagra z Valencią.

Garbińe podbiła Cincinnati i pokonała w finale Halep, która jest numerem dwa na świecie, 6:1, 6:0. Messi był liderem wygranej, która była jasno zadedykowana. Camp Nou nie zapomniało o ofiarach ataku. Neymar rozpłakał się podczas minuty ciszy poświęconej zabitym osobom w Barcelonie. Hiszpanki zdobyły mistrzostwo Europy do lat 19 w piłce nożnej.

AS

„Real liderem od pierwszego dnia” – Bale wrócił i strzelił gola, a Sergio Ramos został wyrzucony z boiska. Zidane stwierdził, że nie może być zadowolony ze straty piłkarza.

Barcelona zyskuje czas i nie brylowała na tle słabego Betisu. Garbińe Muguruza królową Cincinnati. Hiszpanka wygrała 6:1, 6:0 z Halep i do US Open może przystąpić jako numer jeden. Hiszpańskie piłkarki został mistrzyniami Europy do lat 19 po remontadzie w ostatnich pięciu minutach przeciwko Francji. Atleti chce odwołać się w sprawie Griezmanna do Komitetu Rozgrywek. Lampaert zaskoczył i został nowym liderem Vuelty, a Nibali zyskał czas nad faworytami.

Mundo Deportivo

„Dzięki!” – Camp Nou uczciło minutą ciszy ofiary ataku i krzyczało po katalońsku: „Nie boimy się!”. Wspaniały Messi poprowadził Barceloną do wygranej, która musiała zareagować pomimo braku wzmocnień. Klub negocjuje raty, które miałby zapłacić Nicei za transfer Seriego. Watzke mówi, że Dembélé mógł zachować się tak tylko z powodu Barcelony. Kibice czekają na transfer Coutinho.

Ramos rozpowszechnia agresję i wylatuje z boiska na koniec meczu. Nadal został numerem jeden, a Garbińe mistrzynią. Dziś pierwszy test dla Froome'a i pozostałych faworytów.

Sport

„La Masia nigdy nie zawodzi” – Sergi Roberto strzelił gola i rozegrał wielki mecz, Deulofeu szalał na skrzydle, a Messi błyszczał uderzeniami w słupek. Seri zgadza się na transfer do Barcelony i podpisze 4-letni kontrakt. Transfer środkowego pomocnika jest niemal domknięty, a Dortmund zaczyna się miotać w sprawie Dembélé.

Real odniósł kolejną wygraną bez Cristiano Ronaldo. Neymar płakał podczas minuty ciszy poświęconej ofiarom ataku w Barcelonie.