/ elgoldemadriz.com

Real Madryt C - Leganes B 2:1

Podopieczni Abrahama Garcii wygrali dzięki skuteczności Aarona i paradom Saavedry...

Real Madryt C pokonał Leganes B 2:1 i zamienił się ze swoim rywalem miejscami w tabeli - obecnie podopieczni Abrahama Garcii zajmują 13. miejsce. W niedzielnym meczu przewagę mieli goście, którzy raz po raz nękali świetnie broniącego Saavedrę. Natomiast Blancos wykazali się stuprocentową skutecznością: 2 okazje zamienił na 2 gole Aaron. Młody napastnik wyprowadził Real na prowadzenie w 24. minucie. Wyrównał po 41 minutach gry Jose Garcia, lecz Aaron już 180 sekund później strzelił, jak się miało okazać, zwycięską bramkę.
W drugiej połowie obie drużyny stworzyły świetne sytuacje do zdobycia kolejnych goli. Po stronie Realu najlepszą zmarnował Thaer. W samej końcówce meczu niezawodny Saavedra wygrał pojedynek sam na sam z Jorge Garcią.
Real Madryt C jest niepokonany od 30 stycznia. 24 kwietnia nasza drużyna powalczy na wyjeździe z Pegaso.

REAL MADRYT C - LEGANES B 2:1 (Aaron 24 i 44 - Jorge Garcia 41).
Real C: Saavedra - Laure, Anibal, Alex Gonzalez, Ismael, Balboa (75. Airon), Valero, Granero, Ernesto (55. Alex Colorado), Aaron (87. Thaer), Uceda.
Leganes B: Iru - Arroyo, Victor, Marcos (34. Coque), Manzanares, Bonilla, Luismi, Cristobal, Javi (65. Mario), Santurino, Jorge Garcia.
Sędziował: Enrique Arias Fernandez. Żółte kartki: Airon i Granero (gospodarze) oraz Arroyo (goście).
Widzów: 150. mecz rozegrano w ramach 32. kolejki Tercera Division (grupa 7).

W relacji z meczu Pajara Playas - Real Madryt B napisałem, iż zawody - na dodatek fatalnie - prowadził p. Juan Gabriel Gomez Navarrete; w rzeczywistości chodziło o p. Belarmino Lopeza.