Juvenil A wygrał turniej w Dortmundzie

Podopieczni Gutiego przygotowują się do sezonu

Juvenil A wygrał towarzyski turniej rozgrywany w Dortmundzie. Podopieczni Gutiego fazę grupową zakończyli z dorobkiem dwóch zwycięstw, jednego remisu i porażki. W półfinale zmierzyli się z węgierskim Ferencvárosem i wygrali skromnie 1:0 po trafieniu Pedro Ruiza. W finale czekał na nich gospodarz turnieju – Borussia. Mecz był bardzo zacięty, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale po przerwie madrytczycy wyszli na dwubramkowe prowadzenie dzięki Pedro Ruizowi. Niemcy zdołali zdobyć kontaktową bramkę, ale ostatnie słowo należało do Hiszpanów. Gola na 3:1 zdobył Ismael.