[VIDEO] Bramka Jamesa w reprezentacji

Kolumbia prowadzi z Kamerunem

Kolumbia mierzyła się dziś z Kamerunem na Coliseum Alfonso Pérez. W meczu towarzyskim Los Cafeteros wygrali 4:0, a duży udział w takich rozmiarach zwycięstwach miał James Rodríguez. Pomocnik Królewskich wpisał się na listę strzelców w 16. minucie, chwilę po niezbyt udanym dograniu Juana Cuadrado. Kapitan reprezentacji pokonał André Onanę uderzeniem w krótki róg bramki. Kilkanaście minut później zanotował asystę przy golu Yerry'ego Miny. Mecz na stadionie Getafe prowadził dobrze znany w Primera División Alejandro José Hernández Hernández.

Do przerwy ekipa z Ameryki Południowej bez większych problemów zdominowała boiskowe wydarzenia i zyskała bardzo korzystny rezultat. W drugiej części gry niewiele się zmieniło. Mina podwyższył prowadzenie, gdy Kameruńczycy grali już w dziesięciu po czerwonej kartce dla Roberta Ndipa Tambe. James zaliczył 90 minut i miał ogromny udział w zwycięstwie Los Cafeteros, choć w drugiej połowie nie zaliczył tak dobrych liczb co przed przerwą. Kolumbijczycy postawili kropkę nad i kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego Jose Izquierdo ustalił rezultat meczu na 4:0.

Kamerun – Kolumbia 0:4 (0:2)