Real Madryt B - Vecindario 3:0

Efektowne zwycięstwo <i>minigalacticos</i>, którzy zachowają pozycję lidera...

Minigalacticos (dziś bez Juanfrana i Palencii) nie stracą pozycji lidera grupy 1 Segunda Division B, bowiem pewnie wygrali z Vecindario 3:0 po bramkach Trashorrasa ('10), Soldado ('11; 15. bramka w sezonie) i Javiego Garcii ('37). Przypomnijmy, że w 7. kolejce obecnego sezonu Vecindario przerwało passę 6 kolejnych zwycięstw podopiecznych Juana Ramona Lopeza Caro. Tym razem Soldado i spółka rozstrzygnęli losy meczu już w pierwszej połowie.

REAL MADRYT - VECINDARIO 3:0 (Trashorras 10, Soldado 11, Javi Garcia 37)
Real Madryt B: Diego Lopez - Arbeloa (Angelo), Sergio, Robles, Paredes; De la Red, Javi Garcia, Trashorras, Adrian Martin (Alex Perez); Jurado, Soldado (Adrian Quintairos).
Vecindario: Lampon - Pollo, Gero, Llanez, Chava, Villar; Viyuela, Pepelu (Michel), Yeray (Trigo); Dani, Guaya (Anibal).
Sędzia: Alejandro Ortiz Garcia. Żółte kartki: Paredes i De la Red (gospodarze) oraz Michel (goście).
Stadion: Ciudad del Futbol de Las Rozas. Mecz rozegrano w ramach 27. kolejki Segunda Division B (grupa 1). Spotkanie obserwowali m.in. Arrigo Sacchi i Emilio Butragueno.