/ BeIN Sports

Cristiano: Przygotowywałem się na ostatnie 1,5 miesiąca

Pomeczowy wywiad ze strzelcem dwóch goli

Cristiano Ronaldo po meczu z Bayernem udzielił wywiadu telewizji BeIN Sports. Przedstawiamy zapis tej rozmowy z Portugalczykiem.

W wielkich nigdy nie można wątpić. Cristiano, jak się czujesz?
Dobrze.

Ależ zwycięstwo i ależ występ z twojej strony.
Cóż, jestem bardzo zadowolony. Drużyna świetnie zareagowała. Nie jest łatwo tutaj grać przeciwko tej wielkiej drużynie, jaką jest Bayern. Przegrywaliśmy do przerwy 0:1, ale mieliśmy dobre odczucia na drugą połowę. Odrobiliśmy straty, graliśmy świetnie, szybko zdobyliśmy tę bramkę i spotkanie stało się łatwiejsze. Zasłużona wygrana, ekipa grała świetnie, ale wszystko jest otwarte przed rewanżem.

Mogło być spokojniej, gdybyście wykorzystali więcej sytuacji.
Tak, mieliśmy okazje, ich bramkarz Neuer też był świetny w kilku paradach. Taki jest futbol. Czasem strzelasz, czasem bramkarz ma dzień. Myślę, że bez takiego dnia Neuera moglibyśmy zdobyć więcej bramek.

Macie odczucie, że to za niski wynik?
Tak, ale taki jest futbol. Vidal też mógł trafić karnego i mecz mógł być łatwiejszy dla nich. Jest, jak jest, wszystko się zmienia. Futbol to pudło zmian, w każdej minucie masz coś nowego i zmienia się wszystko. Zdobyliśmy gola, Bayern stracił piłkarza i wszystko było łatwiejsze.

Nie zdobyłeś gola w klubie od miesiąca, a dzisiaj przerwałeś też passę w Lidze Mistrzów i pobiłeś kolejną granicę. Dlaczego ludzie w ciebie wątpią?