aktualności

2017.03.18, godz. 18:35, Paczi / as.com, bernabeudigital.com

Aduriz: Real stworzył dwie dobre okazje i zdobył dwie bramki

Królewscy pokonali dziś Athletic Bilbao 2:1 w trudnym wyjazdowym spotkaniu na nowym San Mamés. Aritz Aduriz w drugiej połowie zdobył wyrównującą bramkę dla Basków. Po meczu udzielił krótkiego wywiadu, w którym przyznał, że jego zespół zasługiwał na więcej.

– Mój gol nie ma dziś żadnego znaczenia, nie ma specjalnego smaku. Jeśli zdobyte bramki nie dają punktów, to można wyrzucić je do śmieci.

– Dominowaliśmy przez cały mecz i zasłużyliśmy na dużo więcej niż mamy. Dochodziliśmy do ich pola karnego, może nie stworzyliśmy wielu dogodnych sytuacji, ale to jest Real Madryt - mogą stworzyć tylko dwie okazje i strzelić dwa gole.

– Oni często grają z zawodnikami, którzy nie trzymają tylko jednej pozycji na boisku, dzięki temu wygrywają spotkania. Dziś próbowaliśmy ich zatrzymać.

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2016/17

2017.03.19, godz. 09:43, rkarezma
Aritz z hattrickiem. W meczach z nami, Barçą i Atleti powinien wylecieć a jednak dograł do końca, szacun ;DDDDD
2017.03.18, godz. 21:35, buczek93
zostawcie, myślenie to nigdy nie był atut basków, materacy i paru innych piłkarskich "tytanów".

Skończ już kopać, sęku jeden i oszczędź rzeźni na boisku swoim rywalom.
2017.03.18, godz. 21:17, sebas250
hahaha. To jest właśnie cały Aduriz i Garcia. Beznadziejni ściemniacze, którzy nadają się to wspólnego zespołu Barcelony. Powinni obydwoje wylecieć z boiska a tymczasem tylko Aduriz otrzymał 1 żółtą kartkę. Po drugie Real stworzył sobie 4 100% sytuacje a wykorzystał 2. W przypadku Athletic, mieli tylko 3 dogodne sytuacje ale nie 100%. Śmiech na sali jego komentarz...
2017.03.18, godz. 19:58, pyjter1902
Normalnie przemawia przez niego kataloński Xavi ... 🙂🙂🙂
2017.03.18, godz. 19:57, lukaszw85
Luzik chłopie po pierwszej połowie powinieneś być pod prysznicem podziekuj sędziemu
2017.03.18, godz. 19:43, Yerlod
Nic nie dominowaliście, ty i Garcia powinniście wylecieć. Real miał jeszcze przynajmniej dwie stuprocentowe okazje (Marcelo i ta, gdzie Carvajal niepotrzebnie podał Ronaldo na spalonego).
2017.03.18, godz. 19:15, michal132
hahah :D z całym szacunkiem dla Aduriza ale Real miał dużo więcej okazji niż Athletic. Setke miał Carvajal, gdzie ostatecznie podał do palącego Ronaldo, setkę miał Marcelo. U rywali dobrą okazję miał tak naprawdę tylko Iniaki Williams, to wszystko. "dominacja, zasłużyliśmy na więcej" hahahaha :D
2017.03.18, godz. 19:07, atan
Tak, zasłużyliście na dwie czerwone kartki, mimo to spoko. ;)
2017.03.18, godz. 19:06, białyM
chlop ma swoje lata ale liczyc nie umie,
2017.03.18, godz. 19:04, Kobe87
Burak z niego tak jak i z Garcii i Costy.
2017.03.18, godz. 18:55, pyjter1902
Ty frustracie nie powinno cię być już po 45 minutach na murawie ( razem z R. Garcia). Ciesz się, że arbiter obserwował trybuny zamiast zachowań piłkarzy. Dwie okazje ? 😀😀😀
2017.03.18, godz. 18:46, Daniello11
A idąc jeszcze jego tokiem myślenia - stworzyliśmy dwie okazje, a strzeliliśmy trzy* bramki :) to dopiero wyczyn, nie? ;)

*Bo jeszcze gol Ronaldo nieuznany.
2017.03.18, godz. 18:43, Peeteer1
a Marcelo z 4 metrów nie trafił na pustą bramkę :) Aduriz chyba był w innym meczu albo matematyka być trudna :)
2017.03.18, godz. 18:41, Daniello11
a wy nie stworzyliście żadnej, a strzeliliście jedną siuśki ;)
2017.03.18, godz. 18:41, Qbens
A ty nawet tej jednej nie powinieneś zdobyć, bo po pierwszej połowie już na boisko nie powinieneś wyjść
2017.03.18, godz. 18:41, 19dami98
Kartke tak, ale nie czerwoną, naucz sie czytac ;)
2017.03.18, godz. 18:40, Krychs7iano
Okropny burak ale gorszy jest Garcia... zabrali go od materacy to teraz tu jest rzeźnikiem....
2017.03.18, godz. 18:40, NieLubieKawy
Z całą sympatią do niego - poleciał w pomeczowym komentarzu (dominowali cały mecz? ale który?) i powinien też polecieć z boiska. Sędzia niestety dziś pozwał na zbyt wiele, a wiadomo, że ATH to rzeźnicy tak jak ATM.
2017.03.18, godz. 18:40, 19dami98
Właśnie po tym poznaje się klasowy zespół :)
2017.03.18, godz. 18:39, krolewski1922
Dostał karte ale chyba oglądałeś inny mecz
2017.03.18, godz. 18:38, mateusz99999
Aduritz zasłużył na dwie czerwone a nie dostał zadnej
2017.03.18, godz. 18:38, dexterro
Do śmieci to ciebie powinien wyrzucić sędzia jeszcze w pierwszej połowie, co za burak.
2017.03.18, godz. 18:37, mguzior