Barcelona – Real Madryt 84:71

Wszystko rozstrzygnęło się w ostatniej kwarcie, w której gospodarze byli wyraźnie lepsi...

Real Madryt przegrał z Barceloną 71:84 w Palau Blaugrana w drugim meczu Top 16 Euroligi. O porażce zadecydowała ostatnia kwarta, wyraźnie – 13:25 – przegrana przez podopiecznych Božidara Maljkovicia. W grupie prowadzi CSKA Moskwa (2 zwycięstwa), przed Realem i Barceloną (po 1 zwycięstwie) i Scavolini (0 zwycięstw).

FC Barcelona – Real Madryt 84:71 (22:16, 15:21, 22:21, 25:13).

Barcelona: Ilievski (14), De la Fuente (12), Bodiroga (16), Fucka (15), Davis (6); rezerwowi: Espuna (1), Navarro (20), Grimau (0), Sada (0).
Real Madryt: Bennet (25), Bullock (13), Gelebale (10), Reyes (5), Fotsis (2); rezerwowi: Stojić (3), Burke (4), Sonko (3), Hervelle (6), Herreros (0).