/ Twitter

Málaga zaczepia Królewskich na Twitterze

Goście lekko podgrzewają atmosferę przed sobotą

Real Madryt i Málaga w sobotę zmierzą się w lidze na Santiago Bernabéu, ale już dzisiaj goście lekko podgrzali atmosferę przed tym spotkaniem. Królewscy późnym popołudniem w związku z artykułem na swojej stronie zapytali fanów na Twitterze, ile bramek zdobył Karim Benzema w starciach z najbliższym rywalem drużyny.

Po czterdziestu minutach odpowiedziało na to oficjalne konto Málagi: „Bez wliczania poprzedniego sezonu, nie? :P #NaprzódMálago”.

Przypomnijmy, że tamto wrześniowe spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, chociaż Królewscy oddali w nim aż 31 strzałów. Ekipa jeszcze wtedy Rafy Beníteza zdobyła bramkę w 90. minucie, ale sędzia nieprawidłowo anulował ją, wskazując na pozycję spaloną. Bohaterem tego meczu jednogłośnie obwołano bramkarza Carlosa Kameniego.