Oceny zawodników po meczu z Sevillą

Jak grali nasi?<br />

Real Madryt zremisował z Sevillą 3:3. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich wystawili: Cover, El Jarek, Klatus, Leszczu i Paczi. Autorem komentarzy jest Leszczu. Skala 1-6. W wystawianiu not udział wzięło także 915 użytkowników.

Nagrodę dla oceniających sponsorowaną przez sklep internetowy PodStadionem.pl – 50 złotych do wydania w tymże sklepie – wygrał Hunterek. Prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy.

Kiko Casilla
Mimo wpuszczenia aż trzech bramek można być z niego zadowolonym. Kilka razy świetnymi interwencjami ratował Królewskich i chyba sam nie spodziewał się, że będzie miał aż tak dużo pracy. Spisał się jednak bardzo dobrze i wiele razy bronił w bardzo groźnych sytuacjach.

Danilo
Zdobył bardzo ładną bramkę, jednak dał tym powód do radości wyłącznie kibicom Sevilli. Widać było w jego grze zagubienie i właściwie nie ma się co dziwić. W ofensywie zaliczył jedno udane wejście, które zakończyło się kluczowym podaniem. I niestety nic poza tym.
Nacho
Zaliczył przeciętny mecz. Ani nie błysnął, ani nie zawinił w zbyt wielu sytuacjach. Przy bramce Iborry mógł zachować się trochę lepiej. Nie był to jego najlepszy występ, jednak mimo wszystko w grze defensywnej nie odstawał od pozostałych obrońców.
Sergio Ramos
Wytrzymał presję i w ważnym momencie zdobył bramkę z rzutu karnego. Nie uniknął jednak błędów w defensywie. Zgubił krycie przy pierwszym golu, kiedy schylił się przed nadchodzącą piłką, później zaś zawinił przy golu Joveticia. Winy odkupił nieco golem z jedenastu metrów.
Marcelo
Gra Sevilli nie pozwalała mu na zbyt wiele rajdów na połowie rywala. Przez długie minuty zmuszony był do trzymania się swojej pozycji. Mimo wszystko nie zapomniał o ataku i był kluczowy przy decydującej bramce Karima Benzemy.
Casemiro
W defensywie nie zaskakiwał i bardzo dobrze się spisywał. W jego grze brakowało nieco spokoju, ale z przodu wyróżnił się wywalczeniem rzutu karnego. Zaliczył niezłe zawody, jednak było widać, że nie był to dla niego łatwy mecz.
Toni Kroos
Momentami miał przed sobą hektary wolnego miejsca, z czego skrzętnie korzystał, włączając się do ofensywy. Był jednak nieskuteczny, dlatego z jego wejść często niezbyt wiele wynikało. W pierwszej połowie jego strzał przeleciał tuż obok słupka Davida Sorii – wtedy był najbliżej pokonania bramkarza rywali.
Lucas Vázquez
Widać było, że nie jest jeszcze w pełni dyspozycji. Jego zagrania nie zawsze były celne, zaliczył sporo strat czy niecelnych dośrodkowań i widać było, że dopiero wyleczył kontuzję. Czekamy na jego lepszą wersję.
Marco Asensio
W pierwszej połowie snuł się po boisku bez celu i wydawało się, że jest jednym z pierwszych graczy do zmiany. W drugiej połowie odpalił petardę i po wspaniałym rajdzie przywrócił Realowi życie. Obudził się w idealnym momencie.
Mariano Díaz
Jak zawsze był bardzo aktywny, szukał gry i naciskał obrońców rywala. Był bardzo bliski pokonania Sorii po jednoosobowym pressingu. Od początku meczu wyglądał na gracza, który za wszelką cenę chce wpisać się na listę strzelców. To mu jednak nie pomogło i po niecałej godzinie został zmieniony.
Álvaro Morata
Bardzo rzadko było go widać i jeśli ktoś oglądał mecz jednym okiem, pewnie zorientował się, że Morata w ogóle wyszedł na murawę, dopiero około 60. minuty. Wychowanek ma za sobą bardzo słaby mecz.