Real Madryt - AEK Ateny 2:2

Mimo prowadzenia z AEK Ateny do przerwy 2:0 (obie bramki...

Mimo prowadzenia z AEK Ateny do przerwy 2:0 (obie bramki Mcmanaman), Real ostatecznie tylko zremisował 2:2. Gospodarze zagrali bardzo słabo. Tylko po pierwszej bramce gra Królewskich z lekka się ożywiła. Odczuwalny był brak Makelele. W ataku niemrawi Guti i Ronaldo nie stanowili zagrożenia dla bramki Greków. Szkoda, że Guti zgubił formę z września... Dobry mecz zagrał Zidane, jak zwykle nie zawiódł Robero Carlos. Asystę przy pierwszej bramce Macci zaliczył Cambiasso, drugą wypracował Ronaldo. Groźnie z rzutów wolnych strzelali Zidane i Hierro. W drugiej połowie z boiska zszedł Zidane i gra Realu straciła dużo na jakości. Gola zdobył Ronaldo ale sędzia niesłusznie go nie uznał - spalonego nie było. Trener gości Dusan Bajevic dokonał doskonałych zmian i mimo dobrej postawy Ikera Casillasa AEK doprowadził do remisu. Ciężko natomaist zrozumieć czemu Vincent Del Bosque zdjął McManamana i Carlosa, a nie Ronaldo czy Gutiego. Nie ma jednak ma co robic tragedii z tego wyniku. Z drugiej strony na prawdę ciężko powiedzieć coś dobrego o grze Królewskich...