REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2016.11.22, godz. 12:29, Mateo / marca.com

Real Madryt obserwuje Gelsona

Fot. Getty Images

Gelson Martins zaprezentował się szerszej publiczności w październiku. Wykorzystał spotkanie Sportingu z Realem Madryt, żeby zademonstrować swoje umiejętności i olśnić wszystkich mieszanką szybkości i talentu. Jego występ nie pozostawił nikogo obojętnym. Przez godzinę, dopóki wystarczyło mu sił, był prawdziwym koszmarem dla Realu Madryt. Władze Królewskich również to zauważyły. Kiedy Gelson był na murawie, doprowadzał Marcelo do szaleństwa, ponieważ Brazylijczyk nie mógł wymyślić sposobu, by zatrzymać młodego napastnika.

Podobnie było z Dembélé w spotkaniu z Borussią Dortmund. Obaj grają na prawym skrzydle i przyciągają uwagę wielu klubów. Już trzykrotnie przedstawiciele Realu Madryt wysyłali swoich obserwatorów na mecze Sportingu. Wszystkie informacje wskazują, że znakomity występ na Santiago Bernabéu nie był tylko pojedynczym przypadkiem. Szybki zawodnik, jeśli dalej się będzie tak rozwijał, może stać się gwiazdą światowego futbolu.

Nie tylko Real Madryt interesuje się Gelsonem. Występy zawodnika z Republiki Zielonego Przylądka z uwagą obserwuje również Manchester United. Ten piłkarz wyróżniał się już w kategoriach młodzieżowych. W 2012 roku Barcelona mogła go ściągnąć, ale postawiła ostatecznie na innych zawodników.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2016/17

Komentarze

2016.11.22, godz. 16:37, blancor
Warto brać takich młodych, ale dzisiaj w Mundo Deportivo było napisane, że Barça ma dzisiaj zaklepać transfer Gelsona, a w artykule ani słowa o tym.
2016.11.22, godz. 12:39, rafal1987
On i Dembele bylby dobry na ps a Na Ls Bale i szpica Ronaldo.
Marzenie..

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama