REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2016.11.18, godz. 03:36, El Jarek / as.com

Saúl: Chcemy szybko wrócić do zwyciężania

Fot. Getty Images

Saúl Ñíguez udzielił wywiadu dziennikowi AS. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi Hiszpana przed sobotnimi derbami Madrytu.

– Nie wiem, czy mówienie o tym, że jesteśmy w potrzebie, to właściwe określenie, ale na pewno te starcie jest wyjątkowe i inne z kilku powodów. Jeden z nich to ostatnie derby na Calderón. Inny jest taki, że ostatnio przegraliśmy i jak najszybciej chcemy wygrać. Musimy zwyciężyć, bo jeśli się uda, to pobudzi nas do życia.

– Czujemy, że przez to, że to ostatnie derby na tym stadionie, atmosfera jest inna przez cały tydzień. To data, którą mamy odznaczoną w kalendarzach. Drużyna czuje się dobrze, chociaż na ostatnich dwóch wyjazdach nie zagraliśmy poprawnie i nie wypełniliśmy celów. Pracujemy jednak dobrze. Teraz wszyscy wrócili w odpowiednim stanie ze zgrupowań reprezentacji i to jest dla nas najważniejsze.

– Nie wiem, czy ta seria w lidze z trzema sezonami bez porażki jest historyczna, ale na pewno zostanie w pamięci. To starcie będzie jednak inne od poprzednich, będzie bardzo trudno i jeśli chcemy zgarnąć trzy punkty, musimy zagrać doskonale. Ten mecz jak finał? Zostanie jeszcze dużo spotkań do końca, ale wiemy, że to istotne starcie. Wygrana jest ważna, bo chcemy szybko wrócić do zwyciężania. Wiemy, że jeśli oni nas pokonają, to zbudują sporą przewagę, ale nie trzeba z tego powodu wariować.

– Z Realu wybrałbym Marco Asensio, to mój przyjaciel i jest świetny. Rozmawialiśmy na zgrupowaniu kadry U-21 o derbach, chociaż nie za dużo. Skupiliśmy się na reprezentacji, bo chcieliśmy awansować i móc pojechać do Polski.

– Czuję się dobrze, trener mnie wspiera i chociaż nie zacząłem dobrze tego sezonu, to idę do przodu i wrócę, będąc lepszym niż wcześniej. W piłce zawsze masz jakiś problem, nigdy nie grasz na 100%.

– Obstawiam naszą wygraną 1:0 po golu Griezmanna.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2016/17

Komentarze

2016.11.18, godz. 10:02, Ofmiceandrat
*ostatnie zdanie*
ambicja Atlético :D
2016.11.18, godz. 09:05, zizu1342
Dobry stabilny grajek z niego będzie.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama