Francja remisuje z Wybrzeżem Kości Słoniowej

Varane spędził na boisku jedną połowę

Francja zremisowała u siebie w meczu towarzyskim przeciwko Wybrzeżu Kości Słoniowej 0:0. Raphaël Varane spędził na placu gry całą pierwszą połowę i zaliczył raczej pozytywny występ. Obrońca pełnił też funkcję kapitana Les Bleus. Spotkanie nie obfitowało w sytuacje bramkowe, rzadko decydowano się na uderzenie, ale lekką przewagę mieli gospodarze.

Dobrą okazję strzelecką już w dziewiątej minucie meczu miał Kevin Gameiro. Ostatecznie napastnik Atleti nie potrafił jednak pokonać Gbohouo. W drugiej połowie meczu Francuzom udało się nawet trafić do siatki, jednak gol Fekira został anulowany przez sędziego, który dopatrzył się w tamtej sytuacji spalonego. W końcówce również gości byli blisko pokonanie Costila, ale bramkarz Rennes popisał się bardzo dobrą interwencją po uderzeniu Pepe.

Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej 0:0 (0:0)

Francja: Costil; Rami, Sidbe (69' Corchia), Varane (46' Koscielny), Digne; Kanté, Rabiot, Pogba (46' Sissoko), Payet, Dembélé (46' Fekir), Gameiro.

Wybrzeże Kości Słoniowej: Gbohouo; Traoré, Koné, Aurier, Kanon; Doukoure (68' Pepe), Kessie Dié (86' Angban), Kodjia (68' Sio); Gradel (86' Diomande), Kalou.